fbpx
A password will be e-mailed to you.

Apple TV+ zaprezentowała zwiastun „Long Way Up”, nowego serialu o tematyce związanej z motocyklami, w którym po ponad dziesięciu latach od ostatniej motocyklowej podróży po świecie występują Ewan McGregor i Charley Boorman. Światowa premiera pierwszych trzech odcinków „Long Way Up” będzie miała miejsce w Apple TV+ w piątek 18 września, a nowe odcinki będą ukazywać się co tydzień.

Globalna premiera „Long Way Up” będzie miała miejsce 18 września na Apple TV+

Podczas swojej wyprawy Ewan i Charley pokonają w ciągu 100 dni, odległość 13 000 mil, przekraczając 16 przejść granicznych i przejeżdżając przez 13 krajów. Podróż rozpoczną w mieście Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej, a trasę wyprawy pokonają na elektrycznych jednośladach marki Harley-Davidson, motocyklach LiveWire.
Nowy serial będzie pokazywać przygody Ewana i Charleya związane z ich przejazdem przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, a następnie przez Kolumbię oraz kraje Ameryki Środkowej i Meksyk.

Harley-Davidson zapewnia, że jest zachwycony faktem pojawienia się motocykli LiveWire w serialu „Long Way Up”.  Model Harley-Davidson LiveWire™ to motocykl elektryczny, którego premiera obiła się szerokim echem na całym świecie, czy jednak poradzą sobie z trudami wyprawy?
Motocykle LiveWire, którymi będą podróżować bohaterowie nowego serialu zostały wyprodukowane i zmodyfikowane w taki sposób, aby lepiej radzić sobie z trudnościami terenowymi.
„Long Way Up” to nowy serial dokumentalny, będący kontynuacją przygód Ewana McGregora i Charleya Boormana przedstawionych w serialach „Long Way Round” i „Long Way Down”.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów