fbpx
A password will be e-mailed to you.

Oferta firmy Liqui Moly obejmuje również produkty przeznaczone do motocykli. Okazją do zaprezentowania ich pełnej gamy był Poznań Motor Show 2015.

Od tego sezonu nastąpiła zasadnicza zmiana nazw wszystkich produktów do motocykli na Motorbike. Uporządkowano przy tym całą gamę olejów silnikowych przypisując je do poszczególnych segmentów: Race, Scooter, Street i Offroad. Dodatkowo we właściwym doborze każdego z nich pomaga wyszukiwarka na stronie liquimoly.pl.

Poza gamą olejów silnikowych oferowane są produkty do przekładni, teleskopów i filtrów powietrza, a także smary do łańcuchów i płyny hamulcowe. Nie mniej ważną, w codziennej eksploatacji motocykla, są dodatki. W grupie 8 preparatów znajduje się m.in. dodatek do paliwa, stabilizator benzyny oraz oczyszczacz i uszczelniacz chłodnicy.

Podobnie jak kierowcy samochodów, tak i użytkownicy jednośladów chcą dbać o wygląd swoich maszyn. Stąd też stale poszerza się gama kosmetyków Liqui Moly – od środków czyszczących, poprzez woski, na preparatach do kasków i odzieży kończąc.

”Z miesiąca na miesiąc rośnie w Polsce rejestracja motocykli, co przekłada się na coraz większe zapotrzebowanie na produkty do nich.„ – mówi Piotr Kasprzak, prezes Liqui Moly Polska. ”Nasza oferta obejmuje zarówno oleje i smary, jak i środki eksploatacyjne oraz kosmetyki, co spotkało się z dużym zainteresowaniem osób odwiedzających nasze stoisko (na Motor Show 2015 – red.)„.

KOMENTARZE