fbpx
A password will be e-mailed to you.

Firma Liberty Corporation, wyłączny dystrybutor marki Ducati na polskim rynku, została wyróżniona przez Ducati Motor Holding tytułem Najlepszego Dystrybutora roku 2021. Oprócz nagrody głównej Zespół Ducati Polska zwyciężył również w kategorii CAS Performance. To idealne zwieńczenie świetnego roku dla Ducati na polskim rynku.

W tegorocznej edycji Światowej Konferencji Dilerów Ducati, która po raz kolejny odbyła się w całkowicie cyfrowej formie, wzięło udział ponad 5000 osób związanych z Ducati z 89 krajów. Spotkanie z globalną siecią dealerów było doskonałą okazją do podsumowania roku pełnego wyzwań, wspólnego świętowania rekordowych wyników sprzedaży, a także wyróżnienia najlepszych importerów, podczas ceremonii wręczenia nagród Ducati Dealer Awards. Zespół Liberty Corp otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę Najlepszego Dystrybutora Ducati w roku 2021, za wielopłaszczyznowe wykorzystanie potencjału rynku oraz standaryzację sieci dealerskiej, a także zwyciężył w kategorii obsługi posprzedażowej.

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 18 listopada 2021 w Muzeum Ducati w Borgo Panigale, za sprawą Francesco Milicia, członka zarządu Ducati Motor Holding. W imieniu Liberty Corp, nagrodę odebrali Rafał Kwiatkowski – Właściciel Liberty Corp, Jarosław Miernik – Prezes Zarządu oraz Damian Owczarek – Dyrektor Generalny, odpowiedzialny za markę Ducati w Polsce.

Nagroda Najlepszego Dystrybutora Ducati w roku 2021 jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Odbieramy ją jako docenienie wkładu Zespołu Liberty Corporation w rozwój marki Ducati na rynku polskim, ale jednocześnie jest dla nas zobowiązaniem do stałego podnoszenia poziomu jakości i profesjonalizacji sieci dilerskiej. Motocykle Ducati to unikalny produkt, wymagający specjalnego podejścia. Jako Spółka jesteśmy nastawieni na dalszy rozwój tej Marki w Polsce. Głównym celem na najbliższe miesiące jest wdrożenie nowych standardów obsługi Klienta salonu i serwisu, zarówno w sieci własnej Liberty Motors jak i u dilerów zewnętrznych.

W tym miejscu chciałbym podziękować za zaufanie Klientów, którzy dołączyli do rodziny Ducatisti – bez nich ta nagroda nie byłaby możliwa. Dołożymy starań aby tego zaufania nie zawieść – Jarosław Miernik, Prezes Zarządu Liberty Corp Sp. z o. o.

Rok 2021 był rekordowy pod względem sprzedaży motocykli Ducati na całym świecie, w tym również na polskim rynku. Był również bardzo udany dla Ducati Lenovo Team w MotoGP. Misją Ducati jest nieprzerwany rozwój, więc kolejny rok i sezon wyścigów motocyklowych zapowiada się niezwykle ciekawie. Producent z Borgo Panigale na rok 2022 zaprezentował wiele nowych modeli, w tym Ducati DesertX, którym wkroczył w nowy segment motocykli. 

Zespół Ducati Polska na nadchodzący sezon zaplanował wiele wydarzeń dla swoich Klientów, między innymi szkolenia torowe Red Track Academy w trzech etapach w zależności od stopnia zaawansowania, kolejną edycję Ducati Scrambler Yellow Day i wiele innych. W lipcu powróci również długo oczekiwany, największy zlot fanów bolońskiej marki na świecie. Podczas jedenastej edycji World Ducati Week na Torze Misano znów zgromadzą się fani Ducati z całego świata. Będziemy tam i my, wraz z polskimi Ducatisti.Zapraszamy do odwiedzenia salonów Ducati w całym kraju, strony ducatipolska.pl oraz do śledzenia profili Ducati Polska na Facebooku i Instagramie.

KOMENTARZE