fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tarcze hamulcowe są kluczowym elementem decydującym o bezpieczeństwie jazdy motocyklem. Ich nieprawidłowy dobór to wydłużona droga hamowania, kiepska dozowalność i niska skuteczność układu hamulcowego.

Tarcze TRW to najwyższa jakość, atrakcyjny design oraz najlepsze materiały – produkt posiada homologację drogową poza modelem „SP” przeznaczonych do wyścigów. 

Tarcze hamulcowe TRW do motocykli BMW zapewniają:

-wysoką jakość przy unikalnym designie,

-najlepsze materiały i precyzję wykonania,

-idealny ruch obrotowy, a więc mniej wibracji i lepsze dopasowanie się klocków,

-niezawodność i długi okres eksploatacji,

-równomierne zużycie.

TRW oferuje tarcze hamulcowe w siedmiu wariantach do ponad 2000 modeli motocykli w tym także do aktualnych i nieco starszych jednośladów BMW. Tarcze TRW są do 30% trwalsze względem innych tarcz hamulcowych oferowanych przez firmy produkujące zamienniki. Tarcze hamulcowe muszą idealnie współgrać z klockami, (co zapewnia obróbka wykańczająca z dokładnością do 0,02mm) efektywnie absorbować i rozpraszać ciepło oraz być odporne na ścieranie.

Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do motocykli BMW wykonano ze stopów stali o wysokiej jakości i twardości 35 HRC, odpornych na korozję o efektownej prezencji oraz niewielkiej masie. W procesie produkcyjnym wykorzystywana jest technologia laserowa.

KOMENTARZE