fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie wiem jak Wy, ale my swoje najlepsze wspomnienia motocyklowe wiążemy ze sprzętami mniejszych pojemności. Pewnie dlatego, że na nich zaczynaliśmy, a wiadomo, że wszystko co kojarzy się z młodością jest fajniejsze. Tym razem przyglądamy się marce Keeway, a więc producentowi, który specjalizuje się w sprzętach, które będziesz dobrze wspominać.

 
Keeway nie jest starą marką z długimi tradycjami. Jej historia rozpoczęła się w roku 1999 i bardzo szybko osiągnęła globalny sukces. Na pewno wpływ miało na to ogromne zaplecze finansowe konsorcjum Qianjiang Group, ale też starania o podbój rynku europejskiego. Nie ma co ukrywać stary kontynent jest bardzo wymagającym rynkiem, dlatego zanim producent odniesie na nim sukces musi sporo się napracować. Droga Keewaya do osiągnięcia sukcesu była dosyć skomplikowana, ale dzisiaj śmiało możemy mówić, że to sprzęty godne uwagi i warte zaufania.

Motorowery, nadal cieszą!

Zacznijmy jednak od motocykli najmniejszych pojemności: motorowerów. W ostatnich latach, za sprawą zmian w przepisach dotyczących wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami o pojemności do 125 ccm, motorowery straciły na popularności i wielu producentów zwyczajnie odpuściło barowanie się z rynkiem pięćdziesiątek. Cóż, to normalne – dla każdego producenta czy importera najważniejsza jest finalna sprzedaż produktów, a motocykle pojemności 125 zaczęły się sprzedawać (po zmianach w prawie) doskonale.
Zahara 50
 
Czy ucierpieli na tym najmłodsi? Na szczęście nie (za sprawą takich marek jak Keeway). W ofercie polskiego importera znajdziemy bardzo ciekawe motorowery, które po pierwsze są naprawdę fajnie wykonane, nie niszczą stanu portfela i przede wszystkim wyposażone są w nowoczesne rozwiązania takie jak wtrysk paliwa. Koniec z czyszczeniem dysz, regulacjami i zbędnym przepalaniem kasy. Teraz spalanie jest niższe, a jazda jeszcze przyjemniejsza!

Do pracy, do szkoły, dla przyjemności!

W katalogu Keeway, znajdziemy cztery bardzo fajne propozycje skuterów, którymi będziemy mogli się poruszać, posiadając kategorię AM lub ukończone 18 lat. Skutery te charakteryzują się nie tylko świetnym designem, ale przede wykonaniem i rozwiązaniami, które sprawiają, że dojazd do pracy, na zakupy czy na spotkania z przyjaciółmi jest jeszcze przyjemniejszy. Bez znaczenia czy wolimy miejski styl czy eleganckie linie, w katalogu Keewaya każdy znajdzie coś dla siebie – a to wszystko za mniej niż 6 tysięcy złotych!
Keeway Zahara 50
 
Czy to znaczy, że Keeway powinien się nam kojarzyć tylko z motorowerami? Oczywiście, że nie. W katalogu znajdziemy również skutery o pojemności 125! Co ciekawe model Zahara występuje zarówno z silnikiem o pojemności 50 ccm, jak i 125. Różnica w cenie? Raptem tysiąc złotych! Jak widzicie, dla każdego coś dobrego!

Motocyklowy zawrót głowy!

Keeway to oczywiście nie tylko skutery, to również motocykle na kategorię „B” – jest ich naprawdę sporo. Zaczynając od nakeda RKF 125, przez sportową propozycję w postaci RKR 125, aż do zachęcającego do odkręcania manetki motocykla supermoto  TXM 125I Supermoto. Wybór jest spory.
Keeway TXM125E4
 
Do tego dochodzą motocykle streetowe (RKS 125 Sport E4, RKV 125i) oraz propozycja enduro (TX 125 Enduro (CBS). Czy to koniec? Oczywiście, że nie. Nie mogło przecież zabraknąć motocykli customowych! Tak! Keewaye występują w bardzo ciekawych stylizacjach, które na pewno przypadną do gustu wszystkim fanom stylu heritage!

Kup upragniony motocykl. Bądź zadowolony

Najfajniejsze w tym katalogu jest to, że każdy może wybrać sprzęt dla siebie warunkując to nie tylko zasobnością portfela, ale przede wszystkim przeznaczeniem motocykla, a wszystko to z gwarancją najwyższej jakości!

 
Wpadajcie na stronę producenta (link znajdziesz tutaj), bo na niej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące pojazdów i zaznajomisz się z pełną ofertą motocykli marki Keeway. 
 
KOMENTARZE