fbpx
A password will be e-mailed to you.

Vanucci wprowadza na rynek nowe spodnie damskie! Wyjątkowe legginsy motocyklowe VUT-5, stanowiące alternatywę dla jeansów motocyklowych, dostępne są już w sprzedaży w sklepie Louis.

Vanucci wprowadza na rynek nowe legginsy motocyklowe, posiadające certyfikat odzieży ochronnej z ochraniaczami na kolana (SasTech SC-1 Air). Spodnie zostały wykonane z odpornej na ścieranie tkaniny. Ponado, na życzenie można je także doposażyć w ochraniacze bioder.

Wygoda i elastyczne dopasowanie to cechy charakterystyczne legginsów VUT-5. Siedem procent elastanu oraz dodatkowe strefy ze stretchem na kolanach i z tyłu zapewniają wyjątkowy komfort noszenia, a także doskonałe dopasowanie do sylwetki. Zamki na łydkach ułatwiają zakładanie i zdejmowanie spodni. To wszystko sprawia, że legginsy idealnie nadają się nie tylko na wycieczki, ale też na wyjście do kawiarni czy nawet do biura.

Co ważne, producent zadbał o wygodę każdej użytkowniczki – legginsy dostępne są w rozmiarach od 32 do 52. Nie dziwi zatem, że Vanucci VUT-5 to spodnie, które mają dużą szansę stania się tymi „ulubionymi”.

KOMENTARZE