fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nową wersją Kymco People, z mocnym silnikiem, można jechać zarówno w garniturze, jak i w typowych skuterowych ciuchach i w obu przypadkach jadący nie będzie wyglądał dziwnie.

People GT 300i to trzecia edycja tego modelu. Jego stylistyka jest udanym połączeniem nowoczesnych trendów z nostalgicznym charakterem. Sylwetka jest smukła i lekka, z elementami dyskretnej elegancji, nawiązującymi do szkoły włoskiej. Podkreślają to detale i bardzo wysoka jakość wykonania.

Advertisement

GT 300i oferuje kierowcy sporo miejsca. Płaska podłoga daje duże możliwości postawienia stóp w dowolny sposób, zaś wysoko umieszczona kierownica nawet przy pełnym skręcie nie koliduje z kolanami skuterzysty.

W starszych modelach Kymco symbol 300 oznaczał, że silnik miał w rzeczywistości 263,7 ccm. Teraz jest to 298,9 ccm. Nie chodzi jednak tylko o powiększenie pojemności skokowej, ale zupełnie nową, nowoczesną konstrukcję czterozaworową, zasilaną wtryskiem paliwa, generującą 29 koni. Jest to najlepszy wynik w klasie średnich skuterów o pojemności skokowej do 300 ccm.

Cały artykuł w najnowszym 9/2012 numerze Świata Motocykli. Można go zamówić na stronie: kulturalnysklep.pl/SM/premi/swiat-motocykli.html.

KOMENTARZE