fbpx
A password will be e-mailed to you.

Detlev Louis Motorcycle Gear to marka dla motocyklisty świadomego stylu. Model Louis DL-JM-9 jest prawdopodobnie najbardziej elegancką motocyklową kurtka męską w historii. A przy tym wciąż zapewnia bezpieczeństwo!

W czasie dwóch lat pandemii rządziły bluzy z kapturem i joggery. Twórcy produktów w Louis byli już zmęczeni ich workowatym wyglądem, dlatego opracowali klasyczną kurtkę męską, która łączy elegancki, formalny styl z  w pełną funkcjonalnością odzieży ochronnej.

Advertisement

Misja wykonana: Kurtka posiada certyfikat drugiej najwyższej klasy ochrony AA, a przy tym w ogóle nie przypomina typowej odzieży motocyklowej. Stało się to możliwe dzięki wyjątkowo elastycznym ochraniaczom stawów firmy SAS-TEC oraz elastycznemu materiałowi wierzchniemu. Oczywiście kurtkę można doposażyć odpowiednie ochraniacze pleców. Ukryte elastyczne zakładki na obrzeżu i mankietach są zabezpieczone zatrzaskami. Suwak główny ma specjalną blokadę do jazdy z wysoką prędkością, dodatkowy krótki suwak zapewnia dobre połączenie ze spodniami, a w przypadku dżinsów i chinosów za pomocą dopasowanego adaptera do paska. Kurtka ma ogólny krój przylegający do sylwetki.

Pełnowartościowa kurtka motocyklowa, która wygląda inaczej niż wszystkie inne, jest dostępna w sklepie Louis w rozmiarach od 48 do 58. Od teraz każdy dzień to Distinguished Gentleman’s Ride!

Kurtkę w cenie 1400,75 zł można kupić tutaj.

KOMENTARZE

Advertisement