fbpx
A password will be e-mailed to you.

1 czerwca Yamaha ogłasza promocję na siostrzane motocykle – YZF-R3 oraz MT-03 przeznaczone zarówno dla młodych klientów, jak i osób powracających na jednoślad po przerwie, a także dla pań. Pierwszy z nich należy do segmentu Supersport i czerpie z dziedzictwa słynnej R1, zachowując agresywną, wyścigową stylistykę i zaawansowaną specyfikację techniczną. Drugi z kolei jest przedstawicielem […]

1 czerwca Yamaha ogłasza promocję na siostrzane motocykle – YZF-R3 oraz MT-03 przeznaczone zarówno dla młodych klientów, jak i osób powracających na jednoślad po przerwie, a także dla pań. Pierwszy z nich należy do segmentu Supersport i czerpie z dziedzictwa słynnej R1, zachowując agresywną, wyścigową stylistykę i zaawansowaną specyfikację techniczną. Drugi z kolei jest przedstawicielem serii z ”Ciemnej Strony Japonii„ – MT o wszechstronnym charakterze i wyprostowanej pozycji. Oba motocykle bazują na tej samej, ekscytującej konstrukcji z lekką, kompaktową ramą zapewniającą zwrotność i doskonałe prowadzenia motocykla, sportowym zawieszeniem i z wydajnymi hamulcami tarczowymi. Oba napędza żywo reagujący silnik dwucylindrowy o pojemności 321 cm3, przeznaczony do prowadzenia na prawo jazdy kat. A lub A2.

W letniej promocji przy zakupie Yamahy R3 lub MT-03 klient otrzyma bon paliwowy o wartości 600 zł do zrealizowania na stacjach BP.

*Promocja obowiązuje do 31.07.2016 lub do wyczerpania dostępności pojazdów i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin jest dostępny na stronie www.yamaha-motor.pl.

KOMENTARZE