Początek sezonu motocyklowego to czas, w którym każdy motocyklista dokładnie bada swój sprzęt. Zanim na dobre zrobi się ciepło i wyjedziemy na drogi, dokładnie sprawdzamy stan techniczny motocykla. Pod „lupę” bierzemy między innymi układ hamulcowy, napęd i oczywiście stan opon!

Wymiana gum w motocyklu to dla wielu osób niemały wydatek i dobrze jest wydać te pieniądze w sposób mądry. Po pierwsze: chodzi o cenę produktu, a po drugie: o to co otrzymujemy w zamian.


REKLAMA
Advertisement

Bridgestone - MOTOPASJA 2019 - informacja dla dilera-1

Wyposażając swój sprzęt w gumy Bridgestone, masz pewność że opony, na których będziesz się poruszać w najbliższym czasie, to sprzęt z najwyższej półki, który realnie przyczyni się do Twojego bezpieczeństwa na drodze. 

Nie myślimy tu tylko o motocyklach szosowo-turystycznych czy sportowych, bo Bridgestone całkiem niedawno rozszerzył swoją ofertę o opony, które doskonale sprawdzą się w motocyklach nieco bardziej terenowych (modele: A41 czy AX41). Co ciekawe w ofercie producenta znajdziemy również gumę stworzoną niejako do motocykli customowych (AX41S), o przydomku Adventurecross Scrambler. Oferta jest bogata, a sam producent namawia do zakupów super akcją, która właśnie wystartowała!

Zasady są proste!

  1. Kup min. 2 opony motocyklowe lub skuterowe
  2. Wejdź na stronę www.namotocykl.pl
  3. Podaj swoje dane, wgraj dowód zakupu i wybierz swoją nagrodę
  4. Bridgestone wyśle Twoją nagrodę w ciągu 2 tygodni od zgłoszenia (poczynając od 15.04.2019r.)
    5. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy!
    6. Do zgarnięcia jest 470 nagród

Czujemy się namówieni!

 

 

 

KOMENTARZE


REKLAMAAdvertisement