Początek sezonu motocyklowego to czas, w którym każdy motocyklista dokładnie bada swój sprzęt. Zanim na dobre zrobi się ciepło i wyjedziemy na drogi, dokładnie sprawdzamy stan techniczny motocykla. Pod „lupę” bierzemy między innymi układ hamulcowy, napęd i oczywiście stan opon!

Wymiana gum w motocyklu to dla wielu osób niemały wydatek i dobrze jest wydać te pieniądze w sposób mądry. Po pierwsze: chodzi o cenę produktu, a po drugie: o to co otrzymujemy w zamian.


REKLAMA

Bridgestone - MOTOPASJA 2019 - informacja dla dilera-1

Wyposażając swój sprzęt w gumy Bridgestone, masz pewność że opony, na których będziesz się poruszać w najbliższym czasie, to sprzęt z najwyższej półki, który realnie przyczyni się do Twojego bezpieczeństwa na drodze. 

Nie myślimy tu tylko o motocyklach szosowo-turystycznych czy sportowych, bo Bridgestone całkiem niedawno rozszerzył swoją ofertę o opony, które doskonale sprawdzą się w motocyklach nieco bardziej terenowych (modele: A41 czy AX41). Co ciekawe w ofercie producenta znajdziemy również gumę stworzoną niejako do motocykli customowych (AX41S), o przydomku Adventurecross Scrambler. Oferta jest bogata, a sam producent namawia do zakupów super akcją, która właśnie wystartowała!

Zasady są proste!

  1. Kup min. 2 opony motocyklowe lub skuterowe
  2. Wejdź na stronę www.namotocykl.pl
  3. Podaj swoje dane, wgraj dowód zakupu i wybierz swoją nagrodę
  4. Bridgestone wyśle Twoją nagrodę w ciągu 2 tygodni od zgłoszenia (poczynając od 15.04.2019r.)
    5. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy!
    6. Do zgarnięcia jest 470 nagród

Czujemy się namówieni!

 

 

 

KOMENTARZE


REKLAMA
Polecane artykuły
Clutch Superkit to gotowy zestaw wszystkich elementów potrzebnych do wymiany…
Co lepsze? Motocykl czy skuter? Dyskusja na ten temat trwa…