fbpx

Ten olej wiele może! Jedno opakowanie 4-litrowego oleju Motul może dać ci bilet na motocyklową wyprawę życia, a przy okazji spray do łańcucha za jedyną złotówkę! Wystarczy zrobić zakupy w sklepie Inter Motors.

Kupując zaledwie jedno opakowanie 4-litrowego oleju Motul masz szansę spełnić marzenie o motocyklowej podróży życia. Motul od kilku lat organizuje konkurs Motul Tour, w którym główną nagrodą jest motocyklowa wyprawa w najpiękniejsze zakątki świata. Troje zwycięzców pojedzie w tym roku do Patagonii (Ameryka Południowa), jednego z najdzikszych, ale także najpiękniejszych miejsc na Ziemi.

Podczas poprzednich edycji zwycięzcy odwiedzili Afrykę (2018 r.), Stany Zjednoczone (2019 r.), Kirgistan (2020 r.) oraz Skandynawię i Nordkapp (2022 r.). Oprócz głównej nagrody, Motul przygotował także kilkaset innych atrakcyjnych fantów dla uczestników konkursu – 23 plecaki Motul Tour z wyposażeniem (plecak, czapka, komin na szyję, okulary przeciwsłoneczne, pasek, skarpety, bransoletka, brelok, portfel) o łącznej wartości 600 zł, a także 500 koszulek Motul Tour o wartości 60 zł.

Aby dać sobie szansę na wygraną, kup 4-litrowe opakowanie oleju Motul serii 300V, 7100 lub 5100 ze specjalną przywieszką, którą trzeba zachować. Olej najlepiej kup w sklepie Inter Motors, gdzie czeka kolejna niezwykła okazja – jeśli dołożysz do zakupu czterolitrowego opakowania kolejną złotówkę, dostaniesz spray do łańcucha Motul Chain Lube C2 100 ml. Jego zaleta to kieszonkowy rozmiar, który zmieści się dosłownie wszędzie, a dzięki promocji oszczędzasz 17 złotych. 

Kiedy masz już olej, a może i nawet spray do łańcucha, zrób zdjęcie „Moje miejsce motocyklowe” i zarejestruj je w konkursie, korzystając z przywieszki otrzymanej podczas zakupu oleju. Ostatnim krokiem w walce o wyprawę życia do Patagonii jest nagranie krótkiego filmu o sobie. Film powinien mieć maksymalnie 3 minuty.

Więcej informacji znajduje się na stronie motultour.pl.

Promocja na spray do łańcucha za złotówkę dostępna jest w 37 sklepach sieci Inter Motors na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym intermotors.pl. W przypadku skorzystania z promocji online, rabat naliczany jest w koszyku. Promocja dotyczy wszystkich motocyklowych olejów Motul w opakowaniu 4L i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

KOMENTARZE