fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli zostałeś właścicielem nowego motocykla Suzuki, to skorzystaj z bezpłatnych treningów na torze i podnieś swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Wszystkich, którzy w okresie 15 marca – 27 maja stali się posiadaczami nowych motocykli Suzuki o pojemności powyżej 125 ccm marka zaprasza do udziału w bezpłatnych treningach na torze. W trakcie treningu motocykliści będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów GRANDys duo. Zarówno początkujący, jak również bardziej zaawansowani znajdą w programie treningu atrakcje na miarę swoich potrzeb. Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowano trzy terminy treningów:

. 30 kwietnia- 1 maja 2014 – tor Pannoniaring (Węgry)

. 26-27 sierpnia 2014 – tor Pannoniaring (Węgry)

. 10-11 września 2014 – tor Slovakiaring (Słowacja)

Advertisement

Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora treningów: www.grandysduo.com

Suzuki Motor Poland promuje ideę bezpiecznego sportu motocyklowego i każdego właściciela nowego motocykla Suzuki zaprasza na profesjonalny trening. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora treningów: www.grandysduo.com.

KOMENTARZE