fbpx
A password will be e-mailed to you.

Według amerykańskiej spółki do sprzedaży trafi w sumie pięć milionów akcji, do nabycia już za 20 dolarów. Jest jednak pewien wyjątek. Oferta bazuje na podstawie artykułu 506 Ustawy Papierów Wartościowych i Giełd Komisji. Osoba lub firma pragnąca zakupić aukcje musi zyskać akredytacje Amerykańskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Zainteresowana strona powinna być zatem instytucją finansową.REKLAMA Confederate Motors […]

Według amerykańskiej spółki do sprzedaży trafi w sumie pięć milionów akcji, do nabycia już za 20 dolarów. Jest jednak pewien wyjątek. Oferta bazuje na podstawie artykułu 506 Ustawy Papierów Wartościowych i Giełd Komisji. Osoba lub firma pragnąca zakupić aukcje musi zyskać akredytacje Amerykańskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Zainteresowana strona powinna być zatem instytucją finansową.


REKLAMA

Confederate Motors nie określił konkretnego harmonogramu i daty udostępnienia pięciu milionów swoich aukcji. Firma zapewnia jedynie, że uzyskane wpływy pozwolą na produkcję do dwóch motocykli tygodniowo. To kolejny krok do zwiększenia pozycji firmy w niszowym segmencie unikatowych motocykli.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA