fbpx
A password will be e-mailed to you.

Planujesz wyjazd w dziki zakątek świata? A może po prostu dowozisz motocyklem zakupy dla sąsiadów? Tak naprawdę to nie ma większego znaczenia, bo te kufry wytrzymają wszystko!

W ofercie Motor-Land pojawiły się właśnie kompletne zestawy kufrów aluminiowych dedykowane między innymi do takich motocykli jak między innymi Benelli TRK, BMW R1200/1250 GS czy Suzuki DL 650.

kufry aluminiowe

Wykonanie ze stosowanego w lotnictwie stopu aluminium dodatkowo wzmocnionego w newralgicznych punktach wstawkami polimerowymi zwiększającymi sztywność i podnoszącymi wytrzymałość. W skład każdego zestawu wchodzą:  kufer centralny, 2 kufry boczne , komplet stelaży i płyta montażowa a to wszystko już od 2900 zł brutto!

Bezpieczeństwo i funkcjonalność!

Warto się przyjrzeć temu produktowi, bo jeśli szykujesz się na dłuższą wyprawę, to tego typu kufry mogą okazać się zbawieniem podczas jazdy w deszczu, czy przepraw przez rwące rzeki, a jeśli nie myślisz nawet o zjeździe z „czarnego”, to pamiętaj, że kufer aluminiowy nie tylko dowiezie Twoje rzeczy na miejsca, ale posłuży jako uniwersalny mebel biwakowy! Poza tym, w trakcie zwiedzania czy spacerów po przejażdżce masz pewność, że Twoje rzeczy nadal są bezpieczne!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na www.motor-land.com.pl

KOMENTARZE