fbpx
A password will be e-mailed to you.

KTM zapowiada premierę zupełnie nowych motocykli 1190 Adventure oraz Adventure R. Oba zostaną pokazane na międzynarodowych targach motocyklowych INTERMOT.

Te dwa modele Adventure, które trafią do sprzedaży w lutym przyszłego roku, zostały zupełnie na nowo zaprojektowane.


REKLAMA

KTM podkreśla, że oba motocykle są lekkie jak piórko i wykonane z komponentów wysokiej jakości. Mają mocne silniki i zostały wyposażone w unikatowy pakiet elektronicznych systemów wspomagania. Wśród motocykli turystycznych o sportowym zacięciu mają znaleźć się na topie.

1190 Adventure przeznaczony jest przede wszystkim do jazdy szosowej. Adventure R polubią miłośnicy offroadu. KTM zapewnia, że nowe modele Adventure nie będą odbiegały ceną od swoich popularnych poprzedników.

Oba modele wyposażone są w dwucylindrowe silniki w układzie V z elektronicznym zapłonem o mocy 150 KM. Układy ABS i kontroli trakcji pochodzą od firmy Bosch. Innowacją jest tryb offroadowy obu tych układów. Adventure (bez R) wyposażony jest też w elektroniczny programowany układ regulacji zawieszenia. Natomiast R ma również regulowane zawieszenie, lecz bez elektroniki.

Więcej informacji dostaniemy 2 października po prezentacji na targach.


REKLAMAREKLAMA


Zobacz także:

KTM Freeride 350 | Pomarańczowa kozica

Jeździliśmy nowym KTM 690 Duke

KOMENTARZE


REKLAMA