fbpx
A password will be e-mailed to you.

W Barcelonie pokazano najnowsze supermoto KTM-a Freeride E-SM. Po obejrzeniu klipu promocyjnego aż chce się wsiąść na tego elektryka.

Elektryczna rodzina KTM-a się powiększa. Tym razem producent proponuje klientom model supermoto. Motocykl waży 110 kg i rozwija moc 21 KM, a maksymalny moment obrotowy wynoszący 42 Nm jest do dyspozycji od razu po odkręceniu manetki.

Advertisement

Na pokładzie znajdziemy oczywiście zawieszenie od WP oraz 17 calowe koła z oponami Pirelli Diablo Rosso, a także dużą litowo-jonową baterię KTM PowerPack, którą można w pełni naładować w 80 minut.

”Motocykl posiadający trzy tryby pracy jest idealny zarówno dla dzieci, początkujących motocyklistów jak i zaawansowanych oraz ma wszelkie niezbędne komponenty by móc go zarejestrować. Co ważne można nim jeździć posiadając już prawo jazdy kat. A1„ – podkreśla producent.

Advertisement

Na razie motocykl został zaprezentowany w Barcelonie. W sprzedaży ma się pojawić jednak już w tym miesiącu! Więcej informacji o elektrycznych motocyklach KTM znajdziecie na stronie KTM Freeride E.

KOMENTARZE

Advertisement