fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mamy dla Was 10 pojedynczych wejściówek na odbywającą się w dniach 10 – 12 kwietnia w Poznaniu wystawę Motor Show 2015.

Motor Show to największa tego typu impreza w kraju. W halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich znajdziecie nie tylko najnowsze motocykle ale i samochody. Swoją obecność potwierdziły już takie marki motocyklowe jak: BMW, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Junak, Romet, Victory Indian czy Zipp. Oprócz możliwości obejrzenia najciekawszych jednośladów organizatorzy planują też wiele konkursów i akcji towarzyszących takich jak: Custom Festival, Globe of Death czy pokazy stuntu. Nie może Was tam zabraknąć.

A co zrobić by zgarnąć jedno z 10 zaproszeń na Motor Show? Musicie jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie:

Nazwa tego skutera to w tłumaczeniu z włoskiego ”wiosna„. Co to za skuter?

Pytanie jest bardzo proste, a zatem konkurs będzie ekspresowy. Podpowiedź znajdziecie zresztą na stronach internetowych Świata Motocykli. Wejściówki na Motor Show zgarną osoby, które najszybciej prześlą nam prawidłową odpowiedź na adres: [email protected]

Powodzenia!

Advertisement

Wejściówki odsyłane będą w formie elektronicznego biletu na podany przez uczestnika adres e-mail. Rozwiązanie konkursu nastąpi w poniedziałek 23 marca 2015.

Dziękujemy za udział w konkursie. Wszyscy zwycięzcy otrzymali wejściówki drogą mailową. Gratulujemy zwycięzcom! Przypominamy też, że w najnowszym numerze Świata Motocykli znajdziecie kupon uprawniający do zakupu biletu na Motor Show z 25% zniżką!

KOMENTARZE