fbpx

Nie, to nie żart! Największy w Europie sprzedawca akcesoriów i odzieży motocyklowej, firma Louis raz jeszcze przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy konkurs. Główna nagroda w konkursie marki Detlev Louis Motorcycle Gear z pewnością zainteresuje wszystkich motocyklistów – jest to Kawasaki Z900 RS w projekcie Detlev Louis! Do wygrania jest jeszcze szereg innych nagród o łącznej wartości ponad 70 tysięcy złotych!

Każdego roku Louis organizuje wyjątkowo atrakcyjny konkurs. Tym razem nagrodą główną będzie w nim motocykl Kawasaki Z900 RS! Inspiracją dla tego modelu było kultowe Kawasaki Z1. Od zbiornika paliwa w kształcie łezki po innowacyjny LED’owy tylny reflektor. Ten motocykl oferuje ponadczasowy wygląd z dbałością o detale oraz unikalne wykończenie.

Co ciekawe, to na targach IFMA w Kolonii w 1972 roku, właśnie na stoisku Detlev Louis, swoją światową premierę miał oryginalny model Kawasaki Z900. Nie dziwi zatem, że customowy Z900 RS w wersji Detlev Louis to prawdziwa uczta dla oczu. W końcu marka Detlev Louis Motorcycle Gear to ponad osiem dekad motocyklowej pasji i doświadczenia, które widać w prostym, eleganckim wzornictwie, solidnych tkaninach, starannym wykonaniu i funkcjonalnych detalach.

Niezwykle ważne jest to, że wszystkie modyfikacje Kawasaki Z900 RS posiadają potwierdzenie TÜV i nadają się do codziennego użytku. Prawie wszystkie zainstalowane części pochodzą też z asortymentu Louis. Co ciekawe, nawet starannie zespawany koniec skróconej tylnej ramy był kiedyś kierownicą z gamy Louis. Jedynym ograniczeniem jest jedynie fakt, że na motocyklu może poruszać się tylko jedna osoba.

To jednak wcale nie koniec atrakcyjnych nagród w konkursie Louis. Drugą z nich jest Brixton Crossfire 500 – naked bike w stylu retro z półlitrowym silnikiem o mocy 48 KM. W nakedzie tej młodej, austriackiej marki znalazły się sprężyny Kayaba, wysokiej jakości opony Pirelli, hamulce J.Juan z ABS Bosch, basowy tłumik ze stali nierdzewnej oraz cyfrowy kokpit. Ekonomiczny dwucylindrowy silnik sprawia, że Crossfire 500 rozpędza się do 160 km/h, jednocześnie nie doprowadzając domowego budżetu do ruiny.

Pula nagród w tegorocznym konkursie Louis wynosi jednak aż 15 500 euro, czyli ponad 70 tysięcy złotych. Poza wspomnianymi motocyklami, wygrać można rejs promem z linią DFDS dla dwóch osób, szkolenia i treningi motocyklowe, opony, udział w track day’ach, a także odzież motocyklową oraz akcesoria z linii Detlev Louis.

Co zatem trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy być abonentem newslettera Louis lub dokonać w tym roku zakupu przy użyciu karty LouisCard w jednym ze sklepów Louis lub korzystając ze sprzedaży wysyłkowej w www.louis.pl.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

KOMENTARZE