fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marzy Ci się nowy motocykl Ducati Monster, ale masz ważniejsze wydatki, bo właśnie potrzebujesz nowego komputera? Mamy propozycję idealną. Lenovo Polska organizuje bowiem konkurs ThinkBook! ThinkDucati!, w którym po zakupie komputera ThinkBook możesz wygrać najnowszą maszynę producenta z Borgo Panigale!

Lenovo jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji, dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. W tym roku firma jeszcze bardziej zacieśniła współpracę z Ducati, gdzie dostarcza włoskiej ekipie zaawansowany sprzęt.

Od sezonu 2021 Lenovo zostało sponsorem tytularnym fabrycznego zespołu w MotoGP, który teraz startuje w Motocyklowych Mistrzostwach Świata pod nazwą Ducati Lenovo Team. W jego barwach rywalizują Jack Miller i Francesco Bagnaia, którzy w tym roku już sześciokrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na jego najwyższym stopniu.

ThinkBook! ThinkDucati! – zasady konkursu

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim zakupić wybranego laptopa Lenovo ThinkBook u jednego z autoryzowanych partnerów producenta. Laptopy Lenovo z serii ThinkBook stanowią bowiem świetną propozycję eleganckiego laptopa wyposażonego w wydajne podzespoły, dzięki którym praca oraz nauka stają się niezwykle komfortowe. Wyróżnia ich smukła, cienka konstrukcja, która zachwyca nie tylko designem, ale i solidnością wykonania. Laptopy ThinkBook stworzone są dla osób pragnących mobilnych rozwiązań do nauki, pracy biurowej czy rozrywki.

Po zakupie należy zachować dowód zakupu, a następnie w ciągu 14 dni od nabycia sprzętu – zarejestrować się na stronie konkursu. W dalszym etapie trzeba wyciąć z opakowania laptopa kod kreskowy i numer seryjny , a ich zdjęcie przesłać w formularzu. Następnie czeka Cię jeszcze zadanie kreatywne, polegające na odpowiedzi na trzy pytania, w tym dwa w formie opisowej i jedno w formie zdjęcia.

Warto pamiętać, że liczy się kreatywność, a nie kolejność odpowiedzi!

Jednym z modeli, dzięki któremu można wziąć udział w konkursie jest ThinkBook 14 2. generacji. Ten wydajny model, w zależności od konfiguracji, wspierany jest przez procesor dedykowany do urządzeń mobilnych – AMD Ryzen™, lub Intel Core 11. generacji. Co więcej ten komputer pomaga zminimalizować niedogodności związane z pracą zdalną- funkcja redukcji hałasu, oparta na sztucznej inteligencji, optymalizuje dźwięk podczas telekonferencji, a specjalne elementy sterujące zapewniają większą kontrolę nad tym, co przekazuje mikrofon.Konkurs Ducati i Lenovo - wygraj Ducati Monster

Advertisement

Nagrody w konkursie

Rejestrując się, nie tylko otrzymujesz szansę na wygranie 1000 złotych, ale też trafiasz do wyścigu po główną nagrodę w postaci motocykla Ducati Monster o wartości 53 900 złotych!

Monster to jeden z najważniejszych modeli w historii Ducati. Od jego debiutu w 1993 roku wyprodukowano ponad 350 tysięcy egzemplarzy! Najnowsza wersja tego kultowego motocykla cechuje niewielka waga i rozmiar, co w połączeniu z najnowocześniejszą elektroniką sprawia, że maszynę okiełzna każdy.

Co tydzień w konkursie 30 osób wygrywa 1000 zł. Zwycięzca całej akcji otrzyma najnowszego Monstera. Jest więc o co walczyć!Konkurs trwa od 21 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku.

Szczegóły Konkursu oraz pełną listę modeli objętych promocją można znaleźć na stronie https://lenovo.pl/thinkbook/ oraz w regulaminie.

KOMENTARZE