fbpx
A password will be e-mailed to you.

W ostatni weekend wakacji, po raz drugi w tym roku na torze AWIX Racing Arena, pojawili się motocykliści, aby w bezpiecznych warunkach, przy dobrej zabawie poprawić umiejętności jazdy i sprawdzić możliwości swoich Hond. Zaproszeni przez dealerów klienci autoryzowanych salonów Hondy w jeszcze liczniejszym niż ostatnio gronie przyjechali na nowy tor kartingowy. Przez cały weekend instruktorzy […]

W ostatni weekend wakacji, po raz drugi w tym roku na torze AWIX Racing Arena, pojawili się motocykliści, aby w bezpiecznych warunkach, przy dobrej zabawie poprawić umiejętności jazdy i sprawdzić możliwości swoich Hond. Zaproszeni przez dealerów klienci autoryzowanych salonów Hondy w jeszcze liczniejszym niż ostatnio gronie przyjechali na nowy tor kartingowy. Przez cały weekend instruktorzy – Tomek Kulik i Radek Pakulski – przy wsparciu Działu Motocykli Hondy w Polsce pomagali wszystkim zainteresowanym odnaleźć się na swoich motocyklach i poznać, czym jest prawdziwa przyjemność z jazdy nimi.

Sezon imprez Honda Fun & Safety w tym roku dobiegł końca. Wszyscy zainteresowani imprezami w przyszłym roku znajdą informacje o nich u autoryzowanych dealerów Hondy oraz w aktualnościach publikowanych przez newsletter na www.honda.pl.

Advertisement
KOMENTARZE