fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zanim nastąpił wysyp ?rozpoczęć sezonów? Suzuki Motor Poland zaprosiło media motocyklowe na przegląd swojej oferty motocyklowej, połączony z premierą V-Strom 1000.

Już w ubiegłym roku Suzuki odkryło jak skutecznie połączyć przyjemne z pożytecznym i zaprosiło dziennikarzy na wspólną dwudniową przejażdżkę niemal całą dostępną gamą motocykli z oferty. Ponieważ impreza odniosła spory sukces medialny, w tym roku postanowiono powtórzyć wyjazd, ale w zupełnie inne rejony Polski. Tym razem wybrano Mazury, które jak wiadomo, w połowie kwietnia dopiero budzą się z zimowego snu. Uczestnicy mieli jednak sporo szczęścia, bowiem temperatury ani razu nie spadły poniżej 0?C, a i deszczyście specjalnie nie było.

Oczywiście gwiazdą wyjazdu był nowy model V-strom 1000, prezentowany w kilku wersjach doposażenia. To była wspaniała okazja do przetestowania jak motocykle w różnym ukompletowaniu sprawdzają się w podróży. Trasa która wiodła z Warszawy, przez Nowy Dwór Mazowiecki, Nidzicię, Szczytno, w okolice w Pisza, była całkowicie wystarczająca do zbadania właściwości maszyny i akcesoriów. Dziennikarze mając w sumie do dyspozycji sporo motocykli ( między innymi GSR, Burgman 650, Inazuma, Hayabusa, Intruder, V-Strom 650) zamieniali się maszynami co jakiś czas, tak aby lepiej poznać ofertę Suzuki i tak najbardziej oblegali tegoroczną nowość. Było to do przewidzenia. Obszerny test nowgo V-Stroma znajdziecie w kolejnym wydaniu Świata Motocykli. Wrażenia z jazd można było wymienić podczas wspólnej kolacji, która (wraz z noclegiem) odbyła się w uroczym ośrodku Jabłoń (polecamy gorąco!) tuż przed granicami Piszu. Kolejny dzień testów minął równie owocnie, chociaż sporo uwagi poświęcone było nie tylko motocyklom, ale także poszukiwaniom stacji BP, których na Mazurach jest jak na lekarstwo! W drodze powrotnej zaliczony został także Pułtusk ze słynnym rynkiem i Zamek Biskupów Płockich.


REKLAMAREKLAMA


Łączenie wycieczek krajoznawczych z prezentacjami oferty motocyklowej firmie Suzuki Motor Polnad wychodzi bardzo dobrze, więc liczymy na to, że i przyszłoroczny sezon rozpocznie się podobnie, tylko prezentowanych nowości będzie nieco więcej!

KOMENTARZE


REKLAMA