fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już po raz drugi w tym roku motocykliści na swoich Hondach mieli okazję w bezpiecznych warunkach sprawdzić co oznacza prawdziwa radość z jazdy.

To zdecydowanie był weekend pełen emocji. Liczna grupa klientów zaproszonych przez autoryzowanych dealerów Hondy stawiła się na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, a frekwencja sięgnęła blisko 100%. Cel wszystkim znany: przy dobrej zabawie poprawić swoje umiejętności jazdy i jeszcze lepiej poznać możliwości swoich motocykli spod znaku skrzydła.

Warunki pogodowe były fantastyczne, nastroje nie mniej pozytywne, a dodatkowych emocji dostarczyło sensacyjne, 6 z rzędu zwycięstwo Marca Marqueza (z zespołu Repsol Honda) w eliminacjach MotoGP we Włoszech, które na żywo transmitowane było w trakcie niedzielnego Honda Fun & Safety.

Podczas obu dni imprezy uczestnicy mogli liczyć na fachową pomoc instruktorów, wsparcie dealerów oraz Działu Motocykli Hondy w Polsce. Na bieżąco prezentowane były również zdjęcia uczestników z jazdy na torze, co pomagało im zweryfikować swoja pozycję na motocyklu w trakcie kolejnych sesji. Z opinii klientów wynika, że umiejętności wyniesione z Honda Fun & Safety bardzo pomogą im w codziennym bezpiecznym użytkowaniu swojego motocykla i co równie istotne dadzą więcej frajdy z jazdy. Sympatyczna atmosfera i wiele uśmiechów po raz kolejny potwierdziły, że najmilszych ludzi spotkać można na Hondzie.

Więcej informacji na www.honda.pl

KOMENTARZE