fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy czwartek i piątek (13, 14 sierpnia) serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów do udziału w dwudniowych jazdach na Torze ?Poznań? w ramach imprezy Speed-Day.

Synoptycy na te dni zapowiadają ponad 30-stopniowe upały, a temperaturę imprezy z pewnością dodatkowo podkręci jeszcze piątkowy wyścig, który rozegrany zostanie w ramach V Rundy OMOP Speed – Day Trophy.


REKLAMA

Po czterech rundach w klasie Superstock Eco pierwsze miejsce zajmuje Łukasz Radecki w SST Eco 1000 (58 pkt.), a Marcin Stecki triumfuje w SST Eco 600 (84 pkt.). Natomiast w klasie Speed – Day Trophy – SDT 1000 pierwszy jest Maciej Wroniak (86 pkt.), a w SDT 600 prowadzi Rafał Dziki-Sereda (66 pkt.). Rafał w imieniu swoim i pozostałych zawodników serdecznie zachęca wszystkich do brania udziału w wyścigach SD: „Jest to niepowtarzalna okazja aby w tak łatwy i tani sposób wziąć udział w rywalizacji na profesjonalnych torze wyścigowym. Super atmosfera i niezapomniane wrażenia gwarantowane.”

Zapraszamy do odwiedzenia w tych dniach Toru „Poznań” i dopingowania swoich faworytów w piątkowej rywalizacji od godz. 17.00.


REKLAMAREKLAMA


Więcej szczegółów na stronie: www.speed-day.pl

KOMENTARZE


REKLAMA