fbpx
A password will be e-mailed to you.

Początek kwietnia to świetny moment na rozpoczęcie sezonu. Zbliżające się święta oraz długi weekend są doskonałą okazją na aktywne spędzenie czasu za kierownicą motocykla. Bez względu na to, jakim motocyklem się poruszacie bezpieczeństwo kierowcy jest najważniejsze. Jak o nie zadbać?

Dokonując serwisu układu hamulcowego oraz stosując najlepsze możliwe komponenty na rynku, czyli klocki hamulcowe TRW.

TRW jest producentem klocków hamulcowych do większości rodzajów i typów motocykli. Od crossowych po wyścigowe. Trzynaście różnych mieszanek ciernych pozwala wybrać klocki zapewniające najbardziej optymalne hamowania w zależności od sposobu eksploatacji oraz rodzaju motocykla, skutera czy ATV.

Jakość przede wszystkim

W ofercie producenta znajdziemy klocki przednie i tylne do blisko 6000 modeli. Zostały wykonane bez dodatku azbestu, co oznacza, że są przyjazne dla otoczenia: ludzi i środowiska naturalnego. Klocki doskonale współpracują z każdą fabryczną tarczą hamulcową oraz wszystkimi zamiennymi oferowanymi przez markę TRW. Są dopuszczone do ruchu drogowego i posiadają homologację TÜV.

Klocki TRW są zaprojektowane w taki sposób, aby oferować doskonałą wydajność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowano w nich nowatorską technologię m.in. taką jak NRS (NUCAP RETENTION SYSTEM), czyli unikalną metodę „mocowania” okładziny ciernej do tylnej płytki za pomocą specjalnych haczyków, na stałe osadzonych w materiale okładziny.

KOMENTARZE