fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kawasaki Versys 650 i Versys 1000 w limitowanych edycjach z okazji Tour de Pologne.

12 lipca 2016 wystartuje 73. Tour de Pologne UCI World Tour – największa, cyklicznie organizowana impreza sportowa w Polsce i największy kolarski wyścig w Europie Środkowej. W tym roku zawodnikom oraz milionom kibiców towarzyszyć będzie Kawasaki Polska.

Umowa o współpracy między Lang Team a Kawasaki Polska podpisana została 28 stycznia 2016 roku. Tym samym Kawasaki stało się Sponsorem Wspomagającym 73. Tour de Pologne UCI World Tour oraz Tour de Pologne Kobiet w 2016 roku. Oba wydarzenia będą patrolowane przez 23 motocykle Kawasaki. Na trasie całego wyścigu będzie można zobaczyć modele Versys 1000, Versys 650 oraz GTR1400. Stoiska Kawasaki Polska pojawią się również w miasteczkach sponsorskich na metach niektórych etapów Tour de Pologne. Z okazji nawiązania współpracy zostanie przygotowana także specjalna, limitowana wersja ”Tour de Pologne„ modeli Versys 650 oraz Versys 1000.

Tegoroczny Tour de Pologne będzie wydarzeniem wyjątkowym z kilku powodów. W roku olimpijskim nasz narodowy wyścig jest najlepszym miejscem na optymalne przygotowanie się do startu na igrzyskach w Rio de Janeiro. Stąd na starcie pojawi się wiele gwiazd światowego peletonu, które będą miały w planach walkę o medale olimpijskie.


REKLAMAREKLAMA


Samemu wyścigowi będą natomiast towarzyszyły akcenty historyczne. Hasłem 73. Tour de Pologne będzie bowiem ”Na szlakach historii„. Tegoroczny wyścig będzie historyczny jeszcze z jednego powodu. Otóż po raz pierwszy zostanie zorganizowany Tour de Pologne Kobiet.

Organizowany na takim samym poziomie, z taką samą oprawą medialną i promocją ma się stać w przyszłości czołowym kobiecym wyścigiem świata. A w Polsce Tour de Pologne stanie się wielkim kolarskim świętem, bo od 12 do 18 lipca będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych zawodników, a od 18 do 20 lipca najlepszych zawodniczek.

KOMENTARZE


REKLAMA