fbpx
A password will be e-mailed to you.

Probike S.A., wyłączny importer Kawasaki, chce nawiązać współpracę z osobami i firmami, by rozszerzyć autoryzowaną sieć sprzedaży i serwisu.

Kawasaki to nie tylko motocykle. Firma sprzedaje również quady i skutery wodne oraz części zamienne i akcesoria. W ubiegłym roku jej sprzedaż w Polsce przekroczyła 1000 egzemplarzy wszystkich pojazdów. Wyniki sprzedaży w pierwszym kwartale 2013, które można sprawdzić w raportach Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego – organizacji importerów motocykli i pojazdów – na stronie www.pzpm.org.pl, również są zachęcające.

Probike S.A. zaprasza przede wszystkim tych, którzy sprzedają już jednoślady nowe lub używane, lecz nie jest to warunek konieczny. To zaproszenie dotyczy także osób nie związanych z branżą motocyklową.

Zdaniem importera Kawasaki już w miejscowościach powyżej 50 tys. mieszkańców jest ekonomiczne uzasadnienie do otwarcia autoryzowanego punktu sprzedaży oraz serwisu produktów Kawasaki. Probike S.A. nie wymaga wielkich inwestycji, oferuje zaś wszechstronną pomoc.

Zainteresowanych Probike S.A. zaprasza do kontaktu z Michałem Kasperskim, opiekunem produktu Kawasaki, tel. 0-22 545 70 56, tel. kom: 606 605 405, e-mail: [email protected]

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów