fbpx
A password will be e-mailed to you.

Spotkanie dwóch legend – tak można określić współpracę firm Kawasaki i Motul. Co w praktyce oznacza oficjalne partnerstwo japońskiej marki motoryzacyjnej i producenta środków smarnych?

Pierwszym owocem współpracy jest nowy olej Kawasaki Lime Green Edition by Motul 10W-40, który będzie dostępny u dealerów Kawasaki w Polsce od marca 2021 roku.

Advertisement

Olej został opracowany wspólnie przez firmy Motul i Kawasaki: jest dostosowany do potrzeb czterosuwowych silników motocykli Kawasaki, a swoimi parametrami nawet przekracza surowe wymagania japońskiego producenta.

Co ciekawe, Lime Green Edition by Motul 10W-40 wyróżnia limonkowa barwa i owocowy zapach – nawiązanie do charakterystycznej kolorystyki japońskiej marki. To idealny prezent dla każdego fana Kawasaki! U dealerów Kawasaki pojawią się także inne produkty Motul, w tym ikoniczna seria kosmetyków motocyklowych MOTUL MC CARE. Poza partnerstwem technicznym, współpraca zakłada wzajemne promowanie się obu marek, czyli wspólne działania marketingowe i komunikacyjne. Będzie to tym łatwiejsze, bo obie marki chlubnie zapisały się w historii sportu motorowego. Płynie w nich ta sama krew zwycięzców kierowanych pasją!

W przygotowaniu są m.in. drukowane materiały promocyjne i akcesoria motoryzacyjne. Już wkrótce w przestrzeni publicznej pojawi się także wspólna reklama outdoorowa. 

Advertisement

To dopiero początek partnerstwa dwóch legend, które zapowiada się obiecująco!

KOMENTARZE