fbpx
A password will be e-mailed to you.

Inter Motors jako pierwszy na polskim rynku motocyklowym oferuje katalog produktów w wersji mobilnej na smartfony i tablety.

Katalog elektroniczny Inter Motors zawiera bardzo obszerny materiał zdjęciowy i opisowy, zaczerpnięty z drukowanej wersji katalogu, w którym na 404 stronach formatu A4 zamieszczono pełną ofertę odzieży i akcesoriów motocyklowych.

Katalog został przygotowany dla urządzeń opartych na systemach operacyjnych Android (telefony i tablety m.in. Samsung, Sony), iOS (smartfony iPhone i tablety iPad) oraz Windows Phone (smartfony i tablety Nokia). Jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Bezpłatną aplikację można pobrać z oficjalnych sklepów Google Play i App Store. Aplikacja dla systemu operacyjnego Windows Phone przechodzi ostatnie weryfikacje w Microsoft i znajdzie się w Windows Store już niebawem.

Katalog Inter Motors na urządzenia mobile zawiera cały materiał dostępny w katalogu drukowanym oraz dodatkowe funkcje:

– wybór sklepu, wyznaczenie trasy dojazdu i automatyczne połączenie z nawigacją Google Maps dostępną w telefonach i tabletach; – lokalizację sklepów Inter Motors w mapach Google; – bezpośrednie wybieranie numeru telefonu do wybranego sklepu, bez konieczności kopiowania lub przepisywania go do opcji telefonu; – aktywny przycisk e-mail przy każdej lokalizacji Inter Motors; – schowek produktów, którego zawartość automatycznie kopiuje się do treści  e-mail, kiedy klient chce złożyć zapytanie dotyczące wybranych produktów do jednego ze sklepów Inter Motors.

Sklep można znaleźć pod adresem: www.intermotors.pl

KOMENTARZE