fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kaski motocyklowe to nie tylko obowiązkowe wyposażenie motocyklisty. Mogą one też wyrażać gust i być odzwierciedleniem stylu właściciela. Obecnie szczególnie modne są skorupy w stylu vintage.

Kaski Bell

Kask Bell Bullett


REKLAMA

Bell jest marką mało znaną w Polsce, a szkoda. Szczególnie miłośnicy vintage powinni zainteresować się kaskami tego producenta. Szczękowe skorupy Bullitt i Bullitt Special przywodzą na myśl wyścigi z dawnych lat. Wąska szczęka, duża szyba (którą można zdjąć i jeździć w wersji otwartej) i podkreślające styl malowania po prostu przyciągają wzrok.

Kask można dopasować do siebie i samego motocykla. ważne jest też to, iż pod powłoką retro designu kryją się nowoczesne rozwiązania zapewniające maksimum bezpieczeństwa.

Kask Bell Classic

Jeśli chcecie klasycznego jeta proponujemy byście koniecznie zainteresowali się serią skorup Custom 500.

Kaski Vespa

Kask Vespa

Kaski tej marki to klasyka gatunku. Oczywiście są to otwarte skorupy. W ofercie marki są też stylowe gogle pasujące do skorup.

Kask Vespa

Jeśli chcecie dłuższą szybkę (zdecydowanie poprawia ona komfort jazdy) polecamy modele VJ lub Steel Visor. W wersji VJ1 znajdziecie natomiast blendę przeciwsłoneczną.

Oczywiście w ramach kilku proponowanych przez markę modeli możecie wybierać w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Taki kask na pewno będzie pasował na retro skuter lub motocykl.

Kaski Shoei

Shoei J.O - nowość na 2016


REKLAMAREKLAMA


Shoei od dawna miał w swojej ofercie otwarte skorupy, które bardzo dobrze nadawały się do jazdy klasycznymi sprzętami np. RJ Platinum-R. Teraz jednak wydał model J.O – nowość na 2016. Kask ma proste malowania, które tylko podkreślają styl skorupy. Przez to jest to raczej propozycja dla minimalistów ceniących sobie jednak bezpieczeństwo.

Shoei J.O - nowość na 2016

J.O ma ciekawe detale takie złote piny, skórzany pasek z tyłu i wymienną szybkę (w trzech kolorach). Szczególnie ta ostatnia sprawia, że J.O można dopasować do swojego stylu czy posiadanych ciuchów.

Kaski Momo

Kask Momo

Marka Momo Design jest znana większości wielbicieli odjechanych kasków. Skorupy nie są co prawda stricte w stylu retro. Nowoczesne rozwiązania i tylko nawiązanie do klasyki sprawiają, że modele od Momo są tym ciekawsze. Zwróćcie szczególną uwagę na skorupę Devil z odpinaną szczęką. Wielbicielom klasyki na pewno spodoba się luksusowy jet Logico Finale. Kask pokryty został skórą! Ręczne wykończenie skorupy powoduje jednak, że ten model trzeba specjalnie zamówić i czekać około miesiąca.

Kask Momo Devil

Kaski DMD

Vintage DMD

To kolejna marka, której w Polsce raczej nie zobaczycie. Zamówienie jednak kasku z Włoch to w dzisiejszych czasach żaden problem, a w wypadku tych skorup zdecydowanie warto. Jety z serii Vintage wyróżniają się malowaniami. Znajdziecie tu wszystko od brokatowych kolorów po kota Feliksa czy rekina jakby żywcem ściągniętego z wykorzystywanego podczas wojny myśliwca.

Kask DMD Racer

Miłośnicy integralnych skorup mogą wybierać między modelami Racer i Rocket. Te modele to vintage w najczystszej postaci.

KOMENTARZE

REKLAMA