fbpx
A password will be e-mailed to you.

Choć podobno w offroadzie sezon się nigdy nie kończy, to jednak wiosna jest tradycyjnym czasem na przeglądanie garażu i garderoby w celu uzupełnienia braków, ewentualnie wymiany zużytego sprzętu na nowy. Jeśli planujecie zakup kasku do szaleństw w terenie, macie teraz szansę kupić jeden z modeli marki SHOT Race Gear z kolekcji 2021 w bardzo promocyjnej cenie.

Założona w 1993 roku firma SHOT Race Gear jest jedną z wiodących marek w dziedzinie motocrossu i szeroko pojętego offroadu. Dzięki pełnej gamie specjalistycznego sprzętu, oferta SHOT zaspokoi potrzeby zawodników i entuzjastów na każdym poziomie, od amatora do profesjonalnego zawodnika.

Kask SHOT Furious

Produkty SHOT – kaski, gogle, buty, rękawice i ubrania, opracowywane są wspólnie z zawodnikami startującymi w najważniejszych zawodach na świecie, co gwarantuje odpowiednią użyteczność, komfort i jakość. Wysokiej klasy sprzęt tej marki dostępny jest przy tym w bardzo konkurencyjnych cenach.

Kask SHOT Lite Carbon

W ofercie Olek Motocykle znajdziecie teraz kilka modeli kasków i akcesoriów do nich z kolekcji 2021 w bardzo dobrych, promocyjnych cenach. Przykładowo, kaski Furious to koszt 439 zł, Furious Kids – 449 zł, a model Lite – od 599 zł. Trzeba się jednak pospieszyć, oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów!

Więcej informacji na stronie https://shop.olekmotocykle.com

KOMENTARZE