fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sezon komunii w pełni. Dzieciaki coraz częściej dostają w prezencie quady czy pit-bike. Taki pojazd na rozpoczęcie motoryzacyjnej przygody może być dobrym pomysłem, jednak wyłącznie pod pewnymi warunkami. Najważniejsze jest zapewnienie dziecku odpowiedniej opieki, szkolenia i przede wszystkim bezpieczeństwa podczas zabawy na nowym sprzęcie.

Wypadki na quadach i motocyklach, również z udziałem dzieci, niestety się zdarzają. Dlatego warto już od najmłodszych lat uczyć swoje pociechy, że bezpieczeństwo stoi zawsze na pierwszym miejscu.

Rozwijaj pasję w bezpieczny sposób

Nawet w czasie największych upałów nie warto rezygnować z ubrań posiadających długi rękaw czy długie nogawki – i to najlepiej z warstwą ochronną. Warto zainwestować w spodnie motocrossowe, które chronią przed kamieniami i obtarciami spowodowanymi upadkami. Aby uniknąć poważniejszych urazów, nie należy zapominać o pełnej zbroi, ochraniaczach, rękawicach, stabilizatorze kasku oraz o wysokich butach. Jednak niezbędną podstawą garderoby młodego kierowcy powinien być kask. I to nie ten najtańszy, pozbawiony homologacji.

Znalezienie kasku dla młodego ridera nie jest łatwym zadaniem. Kiedy znany ze światowych zawodów motocrossowych JUST1 powrócił na polski rynek, sprawa znacznie się upraszcza. Model J32 KIDS dba o komfort i bezpieczeństwo dzieciaków. Kask z termoplastyczną skorupą i z wyjmowaną do prania wyściółką występuje w 3 rozmiarach, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do obwodu głowy od 47 do 52 cm. Rozbudowany system wentylacji, daszek o aerodynamicznej budowie oraz oddychająca wyściółka zapewniają komfort nawet podczas całodniowych zmagań w wymagającym terenie.

Wygląd również ma znaczenie!

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i tutaj warto wspomnieć o zapięciu DD, które nie tylko jest najbezpieczniejszym typem, ale zostało dodatkowo wzmocnione. Kształt skorupy kasku JUST1 J32 pozwala na korzystanie ze stabilizatora kasku.

Lepiej, aby system awaryjnego wyciągania wkładek policzkowych J.1.E.R. nie był potrzebny, ale w razie wypadku zminimalizuje ryzyko kontuzji. Bezpieczeństwo kasku potwierdzone jest certyfikatami DOT oraz ECE.

W kaski JUST1 J32 najmłodsi będą jeździć bezpiecznie, a do tego mogą czuć się cool dzięki 4 różnym malowaniom skorupy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj!Cena 529 zł

KOMENTARZE