fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kask integralny HJC i70 to pakiet innowacji i systemów ułatwiających jazdę w każdych warunkach. To zaawansowana ochrona głowy i twój dobry kompan zarówno na torze, jak i w długiej trasie. To następca kultowego już modelu HJC – IS-17 – więc jest dopracowany w każdym szczególe.

HJC i70 to kask integralny z nowej serii, zaprojektowany dla wymagających motocyklistów. Litera „i” oznacza tutaj dwie rzeczy: iconic, czyli coś, co jest klasą samą w sobie i może stanowić wzór oraz innovative, czyli produkt, który niesie ze sobą coś nowego, odkrywczego. Zastosowano tutaj wiele fajnych patentów, które z pewnością przydadzą się nie tylko podczas jazdy miejskiej, ale także na torze lub podczas weekendowych wyjazdów.

Widzisz jeszcze więcej

Powiększony aż o 10 mm wizjer Vision Plus zapewnia znacznie szersze niż zwykłych kaskach pole widzenia, co pozwala na dostrzeżenie wielu potencjalnych zagrożeń znacznie wcześniej. Niepewny kierowca? Pies bez smyczy? Dzięki Vision Plus będziesz w stanie dostrzec na drodze o wiele więcej.

Wraz z poszerzeniem wizjera, w HJC i70 poszerzono także blendę przeciwsłoneczną. Dzięki temu możesz docenić wszystkie zalety nowego wizjera Vision Plus także w ostrym słońcu. Blenda pokrywa jest specjalną powłoką zapobiegającą zarysowaniom. Uruchomisz ją wygodną dźwignią umieszczoną z lewej strony.

Wentylacja i komfort – kwestia podstawowa

Jedną z najważniejszych zalet nowego kasku i70 jest bardzo wydajny system wentylacji ACS (Advanced Channeling Ventilation System). Aż pięć otworów umieszczonych w przedniej części oraz potrójny wylot w tylnej części zapewniają efektywną wymianę powietrza i usuwanie wilgoci z wnętrza skorupy. Teraz, kiedy najdzie cię ochota by spędzić dzień na torze, HJC i70 sprawdzi się znakomicie.

Skorupa kasku została wykonana z poliwęglanu o zaawansowanej strukturze. Jest dzięki temu nie tylko bardzo wytrzymała, ale też lekka, co ma ogromne znaczenie kiedy jedziesz w długą trasę albo cały dzień doskonalisz technikę jazdy na torze.

Szybki demontaż… szybki

Dzięki technologii CAD, którą wykorzystano podczas projektowania skorupy, jest ona nie tylko doskonale dopasowana anatomicznie do głowy, ale także optymalnie dopracowana aerodynamicznie. Dzięki temu kask jest bardzo cichy.

| Świat Motocykli | testy motocykli | motocykle używane | skutery | porady" />

HJC i70 wyposażony jest w bardzo prosty system montażu i demontażu szyby Rapid Fire. Dzięki temu cała operacja, na przykład podczas czyszczenia w trasie, trwa dosłownie kilka sekund. Wizjer wyposażony jest także w mocowania Pinlocka, który jest dołączany do kasku. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala zapomnieć o parującej podczas deszczu szybie.

Dopasuj kask do swojej głowy

Wyściółka kasku, wykonana z materiału SilverCool, jest antybakteryjna, co oznacza, że bardzo długo zachowuje świeżość. Można ją również łatwo zdemontować do prania. Kask HJC i70 przystosowany jest do używania w okularach. System zapięcia to sprawdzony i komfortowy microlock z regulacją.

HJC i70 występuje w dwóch rozmiarach skorupy i trzech rozmiarach EPS, dzięki czemu dokładnie dopasujesz go do kształtu swojej głowy. Do twojej dyspozycji jest aż 8 atrakcyjnych malowań. Waga kasku to 1480 g (rozm. M). Teraz najlepsze – zaawansowany technologicznie kask HJC i70 kosztuje tylko 849 zł (monokolory) lub 999 zł – malowania.

Możesz zamówić go bezpłatnie do najbliższego salonu Dobrych Sklepów Motocyklowych – i sprawdzić, czy Ci pasuje – bez obowiązku zakupu. Kaski HJC są dodatkowo objęte programami przedłużonej, 5-letniej gwarancji oraz assistance.

Więcej informacji:

dobresklepymotocyklowe.pl
KOMENTARZE