fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocyklista z okolic Katowic przygodę z jednośladami rozpoczął w wieku czterech lat, a rok temu wziął udział w czterech wyścigach mistrzostw Polski klasy Superstock 600, trzy z nich kończąc na podium. Dwukrotnie triumfował również podczas treningowych startów w Pucharze Polski klasy Superstock 300. Jednocześnie imponował stając na podium w swoim debiucie w prestiżowym, międzynarodowym pucharze […]

Motocyklista z okolic Katowic przygodę z jednośladami rozpoczął w wieku czterech lat, a rok temu wziął udział w czterech wyścigach mistrzostw Polski klasy Superstock 600, trzy z nich kończąc na podium. Dwukrotnie triumfował również podczas treningowych startów w Pucharze Polski klasy Superstock 300.

Jednocześnie imponował stając na podium w swoim debiucie w prestiżowym, międzynarodowym pucharze Yamahy R6, zapowiadając się jako wschodząca gwiazda sportu motocyklowego. W sezonie 2018 Kamil ściga się w pełnym cyklu bardzo mocno obsadzonych mistrzostw Hiszpanii klasy Superstock 600. Teraz postanowił także do swojego programu włączyć starty w Polsce Yamahą R1 w specyfikacji Superstock 1000.

Na Węgrzech Krzemień dołączy do doświadczonych zawodników Wójcik Racing Teamu, Marka Szkopka, Pawła Górki, Adriana Paska, Szymona Strankowskiego i Sebastiana Zielińskiego. Wszyscy zamierzają walczyć na Pannoniaringu o kolejne zwycięstwa w swoich klasach.

Relacje z sobotnich i niedzielnych wyścigów ponownie oglądać będzie można na żywo na YouTubie na kanale Alpe Adria International Motorcycle Championship.

– mówi Kamil Krzemień.

„Kamil zaimponował nam w Poznaniu nie tylko świetnym przygotowaniem do jazdy i bardzo profesjonalnym podejściem do wyścigów, ale także bardzo dobrym tempem już od swoich pierwszych okrążeń na naszej R1-ce – dodaje szef zespołu Grzegorz Wójcik. – Od dawna śledzimy jego postępy na zagranicznych torach i cieszymy się, że dołączy do nas na pełen etat. Jesteśmy przekonani, że z miejsca będzie jednym z czołowych zawodników klasy Superstock 1000, jednocześnie bardzo dobrze współpracując ze swoimi nowymi kolegami z zespołu. Na Węgry jedziemy więc w jeszcze mocniejszym niż do tej pory składzie i chcemy walczyć o czołowe pozycje we wszystkich klasach.”

Więcej informacji znajdziesz na profilu zespołu na Facebooku, pod adresem

oraz na Instagramie

.

KOMENTARZE