fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pewnie każdy z Was choć raz uczestniczył w sytuacji, w której żałował, że nie ma przy swoim motocyklu rejestratora jazdy. Na drodze zdarzają się najróżniejsze sytuacje. Jedne niebezpieczne, inne zabawne. Na pewno jednak warte zapamiętania. Dlatego rejestrator jazdy to idealny towarzysz każdej podróży. Nie musisz pamiętać o włączeniu, wyczyszczeniu karty, czy naładowaniu baterii. Po prostu odpalasz silnik, a wszystko dzieje się za Ciebie!

Zestaw kamer K2 zawiera dwie wodoodporne kamery Sony Exmor R, CMOS FULL HD, GPS i elementy zasilające. Sprzęt K2 jest łatwy w instalacji, solidny, odporny na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje ładowania baterii. Nagrywanie jest konfigurowalne za pomocą aplikacji mobilnej, a rejestrowanie jest sterowane zapłonem.

Prostota przede wszystkim!

System nagrywania C5 z jedną kamerą i stałym zasilaniem jest chwalony za prostą, ale bardzo trwałą konstrukcję, lekkość, małe wymiary i niezawodność. Podobnie jak K2, C5 nie potrzebuje osobnej baterii – wystarczy podłączyć urządzenie do baterii motocykla, a nagrywanie rozpocznie się 10 sekund po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Więcej informacji

 

 

KOMENTARZE