fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeżeli jesteście fanami marki BMW to mamy dla Was nie lada gratkę! Kalendarz imprez niemieckiego producenta na sezon 2019!

Co prawda do sezonu zostało jeszcze trochę czasu (chociaż pierwsza połowa lutego zaskakuje ładną pogodą), to warto już teraz zaplanować sobie wyjazdy i wziąć udział w maksymalnej ilości imprez – szkoda je przespać, tym bardziej, że na nudę nie macie co liczyć!

1-3.III – Warsaw Motorcycle Show – międzynarodowe targi motocykli, skuterów i ATV

BMW rozpoczyna sezon z grubej rury. Na pierwszy ogień idą motocyklowe targi w Nadarzynie. Polski oddział planuje na ten rok naprawdę pokaźne stoisko, na którym znajdziecie perełki takie jak nowy BMW R 1250 GS, R RS, RT oraz R. Poza tym fani skuterów nie będą czuć się rozczarowani – na nich będą czekać skutery  C 400 GT i C 400 X! Oczywiście, na tym stoisku nie może zabraknąć jednej z najgorętszych premier tego sezonu, a więc nowego S 1000RR. Dodatkowo na miejscy będą na Ciebie czekać akcesoria, kaski i cała kupa sprzętu motocyklowego, a nawet symulator jazdy motocyklem!

28-31.III – Poznań Motor Show

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Europie przyciąga od wielu lat fanów nie tylko motocykli! Na miejscu czekają na Ciebie samochody oraz pojazdy do najróżniejszych zadań. Tam również czeka na Ciebie stoisko BMW –  nie tylko w odmianie motocyklowej!

24-26.V – Dni BMW Motorrad Polska

Ostatni weekend maja to doskonała okazja do polatania po wspaniałych beskidzkich trasach. Bazą imprezy będzie znana z doskonałego położenia miejscowość Ustroń. Na miejscu, czekają na Ciebie świetne atrakcje, w tym motocyklowe kino, konkursy oraz występy. Przede wszystkim, to świetna okazja do pojeżdżenia motocyklem po specjalnie do tego przygotowanych trasach i spotkania ze świetnymi ludźmi, którzy tak jak Ty uwielbiają markę BMW!

6-8.VII – BMW  Motorrad Days w Garmisch-Partenkirchen

Co tu dużo pisać! To jedna z najlepszych imprez motocyklowych na jakiej byliśmy. Bez wątpienia ma na to wpływ urokliwa lokalizacja terenu zlotu. Plac BMW Motorrad Days podzielony jest na kilka sekcji. Bez problemu znajdziemy tutaj koncerty (jest kilka scen – do wyboru do koloru), stoiska ze sprzętem, tysiące motocykli (w tym naprawdę kozacko zmodyfikowane Beemki czy ultra rzadkie modele sprzed wielu lat), ale i tak podejrzewamy, że nie skorzystacie z większości przygotowanych atrakcji, bo miejsce jest tak piękne, że aż szkoda schodzić z motocykla! Zresztą zobaczcie sami!

 

6-8.IX  BMW Motorrad GS Challenge Polska 

Tym razem BMW zaprasza do Łomnicy, do Osady Śnieżka, gdzie po raz kolejny odbędzie się swoiste święto motocykli BMW w naszym kraju. W trakcie tej imprezy odbędzie się kolejna edycja BMW GS Challenge, a więc rajd dla miłośników jazdy nie tylko terenowej. Organizator przygotowuje różne trasy, więc bez znaczenia jakim motocyklem się poruszasz będziesz bawić się przednio. Poza tym BMW Motorrad GS Challenge to impreza nie tylko dla motocyklistów, ale również dla ich rodzin. Nie zabraknie koncertów, ognisk, rodzinnego pikniku, a sama baza hotelowa zachęca, aby zostać tam na dłużej!

 

KOMENTARZE