fbpx

Już najbliższy weekend w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-16.00 zapraszamy do nowo otwartego sklepu Inter Motors Kraków.

Salon mieści się na terenie centrum handlowego Witek w podkrakowskiej Modlniczce przy ul. Handlowców 13. W doskonałej motocyklowej atmosferze będziecie mieli okazje zapoznać się z ofertą odzieży, akcesoriów i części zamiennych z oferty Inter Motors jak również skorzystać kilku atrakcji przewidzianych na te dni i rabatu w wysokości 10% na cały asortyment.


REKLAMA

W programie:

– grill dla klientów

– Centrum Testowe Kasków

– Centrum Testowe produktów Castrol

– pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83 na motocyklu Triumph Street Triple 675 (tylko w sobotę)

– 10% rabatu na zakupy

– do każdego zakupu środki do pielęgnacji motocykla gratis!

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Inter Motors Modlniczka, ul. Handlowców 13 ( teren Centrum Handlowego Witek), sobota- niedziela w godzinach 10.00-16.00, Tl. (12) 390 78 90.

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Zapraszamy na wrześniowy Mototarg. Uzupełnijcie garderobę, kupcie brakujące części i…
Mając na uwadze fakt, że Ducati należy teraz do ogromnej…