fbpx
A password will be e-mailed to you.

…i skorzystać z atrakcyjnych promocji. Organizatorzy Speed-Day nie czekają na kolejny sezon, już teraz chcą przygotować motocyklistów do torowych zmagań.

Speed-Day to treningi dla motocyklistów odbywające się na jedynym profesjonalnym torze w Polsce – na torze ”Poznań„. Oprócz tego od sezonu 2014 organizowane są Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego – Speed-Day Trophy. W wyścigach mogą brać udział zarówno amatorzy jak i posiadacze licencji wyścigowych. Dzięki odpowiedniemu podziałowi na klasy każdy ma szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Oprócz tego Speed-Day Trophy to doskonały wstęp do startów w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski oraz seriach międzynarodowych takich jak na przykład puchar Alpe Adria.

Już teraz można przygotować się do nadchodzącego sezonu, kupując pakiet Speed-Day za 3000 zł. Dla osób, które wykupią pakiet, będą przygotowywane atrakcyjne promocje na zakup motocykli i akcesoriów. Pierwsza z akcji trwa do 15 września i jest organizowana wspólnie z Hondą. Dzięki niej można na preferencyjnych warunkach zakupić motocykl Honda CBR600RR już za 39 900 zł, Honda CBR1000RR Fireblade za 49 900 i Honda CBR1000RR Fireblade SP za 59 900 zł. Dodatkowo nowy właściciel otrzyma w pakiecie owiewki torowe i sety sportowe.

Jeżeli wykupicie pakiet, ale nie zamierzacie skorzystać z aktualnie obowiązującej promocji, to nic nie tracicie. Organizatorzy Speed-Day wspólnie z importerami już szykują kolejne atrakcyjne promocje na zakup motocykli i akcesoriów takich jak części, odzież motocyklowa i kaski.


REKLAMAREKLAMA


Dodatkowe informacje: Artur Urbański, e-mail: [email protected] lub tel. 602 420 405.

KOMENTARZE


REKLAMA