fbpx
A password will be e-mailed to you.

Junak uruchomił możliwość zamawiania gotowych do jazdy motorowerów i motocykli z dostawą do domu.

Producent podjął takie kroki to ze minimalizowanie niebezpieczeństwa związanego z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem związanym z epidemią koronawirusa w naszym kraju. Dzięki takiemu rozwiązaniu, staniesz się posiadaczem motocykla bez wychodzenia z domu!

Zostań w domu. Zamów motocykl przez internet!

Od teraz nie ma konieczności wizyty w salonie, aby zakupić swój wymarzony skuter, motorower czy motocykl. Najbliższy diler dostarczy pojazd wraz z kompletem dokumentów prosto pod wskazany adres za 99 PLN*.

Wszystko na celu poprawy komfortu, zwłaszcza w perspektywie rozpoczynającego się sezonu motocyklowego. Zainteresowani zakupem, bezpośrednio na stronie www.junak.com.pl mają możliwość złożenia zamówienia wybranego pojazdu a po potwierdzeniu przez centrale dostępności pojazdu, z kupującym skontaktuje się diler marki Junak. Wszelkie formalności związane z finalizacją zakupu, sposobu finansowania można wykonać bez wychodzenia z domu. Na wskazany adres zostaje podstawiony gotowy do jazdy, po przeglądzie zerowym Junak wraz z kompletem dokumentów!

Advertisement

* koszty transportu jednośladu od dilera pod adres wskazany przez kupującego.

KOMENTARZE