fbpx
A password will be e-mailed to you.

Junak nie ma w swojej ofercie skuterów o pojemności 125 ccm, ale zapowiada, że na przyszły sezon przygotuje propozycje dla kierowców z prawem jazdy kategorii B.

Jedyny duży skuter marki Junak to JetMax z silnikiem o pojemności 250 ccm. To zbyt duża pojemność, by mogli nim w niedalekiej przyszłości jeździć kierowcy z prawem jazdy kat. B. Reszta skuterów tej marki to ”pięćdziesiątki„. Jednak Almot, właściciel Junaka, zapowiada, że odpowie na zapotrzebowanie rynku. Przedstawiamy komunikat, który otrzymaliśmy od firmy.


REKLAMA

Od czasu pierwszej medialnej wzmianki o nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami jesteśmy wręcz zasypywani pytaniami dotyczącymi motocykli i skuterów 125 ccm z automatyczną skrzynią biegów. Junak przygotowuje się do nowych realiów prawnych, które, jak wielu prognozuje, mają szansę wejść w życie jeszcze przed sezonem 2015.

Rozszerzenie portfolio motocykli Junak o każdy nowy pojazd to proces trudny i czasochłonny. Zależy nam na utrzymaniu bardzo wysokich standardów jakościowych. Dotyczy to nie tylko tego co widać na pierwszy rzut oka. Owszem – jest to istotne, ale nie najważniejsze z punktu widzenia niezawodności.

Skupiamy się przede wszystkim na jednostkach napędowych oraz ich osprzęcie, analizujemy i sprawdzamy ogromną ilość elementów jeszcze przed procesem produkcji każdego z modeli sygnowanych logo Junak. Niesie to za sobą pewnie „niedogodności” – to oczywiście cena i stosunkowo długi czas opracowywania każdego z pojazdów. Wspomniane niedogodności są koniecznie w sytuacji, kiedy zależy nam na zadowoleniu każdego z posiadaczy naszych pojazdów. Dlaczego? Może to zabrzmi banalnie, ale Junak jest dla nas pasją. To pasja właśnie determinuje nas do takiego podejścia, podejścia z zaangażowaniem na 110% – mówi Karol Kopytek, zastępca kierownika sprzedaży marki Junak i dodaje: – W przyszłym sezonie myślę, że zaskoczymy Was kilkoma propozycjami, które będą spełniały wytyczne nowych przepisów – mamy tu na myśli zarówno motocykle, jak i skutery o pojemności do 125 ccm. Na razie nie zdradzimy, co przygotowujemy, ale jestem przekonany, że kolekcja 2015 znajdzie wielu sympatyków.

KOMENTARZE


REKLAMAREKLAMAREKLAMA