fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykl skierowany jest do tych, którzy za niewielkie pieniądze chcą posiadać motocykl z japońskim wtryskiem paliwa Mikuni oraz dynamicznym silnikiem. Nie bez znaczenia pozostają bardzo wyraźne, sportowe linie konstrukcji. Junak 125 Racer to jednoślad, który stanowi mocne uzupełnienie linii sportowych motocykli na prawo jazdy B. – mówi Karol Kopytek z Junaka.REKLAMA REKLAMA Junak 125 Racer […]

Motocykl skierowany jest do tych, którzy za niewielkie pieniądze chcą posiadać motocykl z japońskim wtryskiem paliwa Mikuni oraz dynamicznym silnikiem. Nie bez znaczenia pozostają bardzo wyraźne, sportowe linie konstrukcji. Junak 125 Racer to jednoślad, który stanowi mocne uzupełnienie linii sportowych motocykli na prawo jazdy B.

Racer

– mówi Karol Kopytek z Junaka.


REKLAMAREKLAMA


Junak 125 Racer legitymuje się niską masą własną (115 kg) oraz mocą silnika 10.8 KM. Jednostka napędowa zasilana jest w paliwo poprzez elektroniczny system wtryskowy – rozwiązanie bezobsługowe i niezawodne. Ta modyfikacja sprawia, że jednostka napędowa gospodaruje benzyną w sposób bardzo oszczędny, przy jednocześnie lepszej dynamice. Przy tym Junak 125 Racer doskonale sprawdza się podczas codziennej miejskiej eksploatacji. Zawieszenie stanowi zoptymalizowany kompromis pomiędzy komfortem a precyzją prowadzenia. Za bezpieczeństwo odpowiada także zaimplementowany układ hamulcowy z układem CBS.

KOMENTARZE

REKLAMA