fbpx
A password will be e-mailed to you.

Junak 121 to jeden z motocykli, na których kierowcy z prawem jazdy kat. B będą mogli jeździć od 24 sierpnia.

Pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy w Junaku 121, to naprawdę spory bagażnik idealny to transportu nawet sporych pakunków. W miejskich motocyklach użytkowych ten element bywa nagminnie pomijany przez projektantów, zmuszając właścicieli do stosowania wielu niekonwencjonalnych rozwiązań.

JUnak 121 utrzymany jest w spokojnej, stonowanej konwencji. Klasyczna linia zbiornika, okrągły przedni reflektor, proste, ale bardzo wygodne siedzisko, gwarantujące dostateczny komfort kierowcy i pasażerowi.

Głównym atutem Junaka 121 jest prosta budowa motocykla, przekładająca się na bezproblemową eksploatację. Konstrukcja przejrzysta, oferująca łatwy dostęp do najważniejszych podzespołów – gaźnik, świeca, mocowania linek – wymagających okresowej konserwacji w trakcie eksploatacji.

Przy projektowaniu układu hamulcowego posłużono się standardowym rozwiązaniem. Tylne koło obsługuje hamulec bębnowy, z przodu zastosowano jednotarczowy układ hydrauliczny.

Ze względu na przystępną cenę, a także minimalne koszty eksploatacji Junak 121 sprawdzi się jako alternatywny środek transportu. Cena motocykla 4499 zł.

Motocykl spełnia normy homologacyjne z zakresu wymagań prawa jazdy kat. B.

KOMENTARZE

Advertisement