fbpx
A password will be e-mailed to you.

Informacja jest już oficjalna. Kolejne dwa lata Jorge spędzi na Desmosedici.

Pierwsze informacje wypuściła Yamaha. Oczywiście nie obyło się bez podziękowań i życzeń kolejnych sukcesów. Co oczywiste marka ma nadzieję, ze Jorge jeszcze w tym sezonie, jeżdżąc dla nich pokaże na co go stać i być może sięgnie po jeszcze jeden tytuł?


REKLAMA

”Yamaha jest niesamowicie wdzięczna Jorge za jego zaangażowanie w wyścigi. Z niecierpliwością czekamy na zanotowanie wielu wspaniałych momentów w pozostałych 15 rundach sezonu 2016, dziewiątego spędzonego razem„.

Przypomnijmy, że Lorenzo zadebiutował w MotoGP właśnie z Yamahą i wielokrotnie podkreślał, ze bardzo pasuje mu ten motocykl. Co się zatem stało? Spekuluje się, że bardzo duży wpływ na tę decyzję miała sytyacja z końcówki poprzedniego sezonu oraz faworyzowanie Rossiego.


REKLAMAREKLAMA


Oczywiście nie należy zapominać, że w grę wchodzą również pieniądze. Podobno Ducati za dwuletni kontrakt zaoferowało Lorenzo bardzo pokaźną kwotę.

Zobaczymy jak na maszynie z Bolonii w przyszłym sezonie poczuje się Hiszpan. Mimo pracy Gigi Dall’Igny nad Desmosedici przesiadka na Ducati to jednak nadal spore ryzyko.

KOMENTARZE

REKLAMA