fbpx
A password will be e-mailed to you.

W miarę rozkręcania się sezonu coraz częściej pojawiają się lotki o przejściu Lorenzo do Ducati. Podobno wstępne porozumienie już jest!

Wszyscy wiemy, że Jorge Lorenzo oraz Marc Marquez znaleźli się na celowniku wielu marek, które startują w MotoGP. Obu pod koniec tego sezonu konczą sie kontrakty i zdecydowanie byliby cennym nabytkiem dla niektórych zespołów.

O przejściu Lorenzo do Ducati mówi się już od dawna. Jakiś czas temu Giacomo Agostini zdradził, że Audi złożyło Jorge wyjątkowo intratną propozycję finansową. Paolo Ciabatti, dyrektor sportowy Ducati potwierdził, że rozmowy były prowadzone. ”Nie robimy z tego tajemnicy – wiemy, że kontakty Marqueza i Lorenzo wygasają z końcem sezonu. Rozmawialiśmy z zawodnikami.„

To co jednak najciekawsze to ostatnie plotki dotyczące Lorenzo. Podobno zawodnik już doszedł do porozumienia z bolońską marką. Zawarta została też ustna umowa między nimi. Czy to prawda? Przekonamy się kiedy MotoGP wróci do Europy. Podobno wtedy ma nastąpić oficjalne potwierdzenie kontraktu.

Advertisement
KOMENTARZE