fbpx
A password will be e-mailed to you.

VI Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 28 lutego.

Wystawcy przygotowali całą gamę maszyn, które można będzie w jednym miejscu nie tylko obejrzeć, lecz także usiąść na siodle, przymierzyć się, sprawdzić, czy dobrze się czujemy na takim sprzęcie. Na zwiedzających czeka również cała masa akcesoriów, ubiorów, butów, kasków i wyposażenia dodatkowego.


REKLAMA

Jedną z atrakcji targów jest pierwsza w Polsce prezentacja gorących nowości Yamahy na sezon 2014 – zobaczymy nowe modele MT-07 oraz MT-09. Importer włoskiej marki pokaże m.in. limitowaną wersję Ducati Panigale 1199 Superleggera. BMW zaprezentuje R nineT, stylistyką nawiązującego do modeli historycznych. Nowością KTM będzie na wystawie 1290 Super Duke R, który ucieleśnia filozofię KTM – „Ready to Race”!

Gwiazdą tegorocznej wystawy będzie legenda wyścigów ulicznych, 20-krotny zwycięzca Tourist Trophy, członek zespołu Honda TT Legends – John McGuinness. Brytyjczyk będzie gościem na stoisku Motula w sobotę 1 marca.

Harley-Davidson oprócz prezentacji nowych motocykli, również Tri Glide’a, zorganizuje konkurs, w którym można wygrać wypożyczenie motocykla tej marki na weekend.

W podobnym konkursie zorganizowanym przez Yamahę, można wygrać weekend z motocyklem MT-07 (z pełnym bakiem).

Świat Motocykli tym razem robi ukłon w stronę fanów polskiej powojennej motoryzacji i zaprezentuje kilkanaście maszyn rodem z PRL-u. Oprócz seryjnych motocykli takich jak SHL M17, Junak M10, WSK, czy Komar ”sztywniak„, chcemy pokazać unikatowe konstrukcje będące maszynami budowanymi specjalnie do sportu jak terenowa Osa czy wyścigowa WFM.

motoryzacjisportu

Zaprezentujemy też konstrukcje, które nigdy nie weszły do seryjnej produkcji i utknęły w fazie prototypowej. Mamy nadzieję, że w ogromnej hali wystawienniczej, pełnej najnowszych osiągnięć przemysłu motocyklowego zainteresowaniem będzie cieszyć się także nasze stoisko przypominające nieco starsze maszyny, które kilkadziesiąt lat temu były polską codziennością, a dzisiaj budzą życzliwe uśmiechy i coraz częściej stają się obiektami kolekcjonerskimi.


REKLAMAREKLAMA


Oczywiście przy takiej okazji nie może zabraknąć niestrudzonego propagatora krajowej myśli technicznej – Włodzimierza Gąsiorka, który częścią swoich zbiorów zasili nasze stoisko.

Wystawa odbędzie się w dniach 28 lutego-2 marca w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Godziny otwarcia: piątek: 12.00-20.00, sobota:10.00-18.00, niedziela: 10.00-18.00.

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych. Kasy nie obsługują kart płatniczych, na terenie hali MT Polska znajduje się bankomat Pekao SA.

Cena biletu normalnego – 25 zł, ulgowego – 15 zł.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 10 za okazaniem legitymacji szkolnej. Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Można wielokrotnie wychodzić i wchodzić na targi w dniu, w którym został zakupiony bilet. Trzeba go tylko ostemplować przy wyjściu.

KOMENTARZE


REKLAMA