fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kto z Was był w tym roku na Bieszczadzkim Rajdzie Motocyklowym lub North-South Poland Turistic Rally? Kto był, ten wie, że prawdziwa zabawa na motocyklu zaczyna się wraz z opuszczeniem bazy imprezy i pierwszym przewinięciem roadbooka.

Nawigacja, wyzwania tras i dodatkowe zadania przygotowane przez organizatora czekają na uczestników rajdów OnTour wspieranych przez markę Yamaha. I jak się okazuje, im dalej i trudniej, tym lepiej i weselej! Chcesz przeżyć te emocje? Skrzyknij kumpli na motocyklach i razem zapiszcie się na rajd!

VI Paszków Rally już 31 sierpnia!

 Paszków Rally doczekał się już SZÓSTEJ odsłony w 2018r którą po raz kolejny napędzać będzie YAMAHA.  Nadal impreza pozostaje jedynym jak dotąd rajdem transgraniczy w naszym kraju. Kultowa impreza która swój rodowód i początek miała w Zającówce malowniczo położonej na stoku Gór Bystrzyckie w Paszkowie zmieni po raz kolejny miejsce na nową lokalizację.

 Organizatorzy  niezmiennie  zapraszają nas do odwiedzenie Kotliny Kłodzkiej i pogranicza Czesko-Polskiego. Do wybory dostajemy dwie trasy! ROAD dla miłośników śmigania po gładkich asfaltach z dużą ilością krętych górskich dróg i serpętyn.  ADVENTURE dedykowany turystycznym motocyklom enduro dla których organizator przygotował szutrowo, kamieniste jak i górskie drogi po zakamarkach Kotliny Kłodzkiej.  

Trak 2018 – na zwieńczenie sezonu motocyklowego!

TRAK 2018 czyli Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy napędzany przez Yamaha  to propozycja dla tych motocyklistów którzy wolą poruszać się po czarny asfalcie z dala od bezdroży ale również kochają przygody i turystykę.

– rozpisał się na stronie rajdu, organizator – Łukasz Łowkiel!

KOMENTARZE