fbpx
A password will be e-mailed to you.

Suzuki przygotowało specjalną, jesienną akcję serwisową dla motocykli. Klientom, którzy pozostawią pojazdy w serwisie, przysługuje 30% rabatu na części zamienne.

Po zbliżającym się ku końcowi sezonie motocyklowym warto zrobić gruntowny przegląd motocykla i przygotować go do kolejnego sezonu. Suzuki we współpracy z firmą Shell zaprasza do akcji ”Jesień z Suzuki„, która trwa od 15 października 2013 do 15 listopada 2013. Pozostawiając w tym czasie swój pojazd w ASO Suzuki, można znacznie zaoszczędzić.


REKLAMA

Decydując się na serwis motocykla lub pojazdu ATV Suzuki w ASO, klient otrzyma 30% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki. Dodatkowo przeprowadzona zostanie bezpłatna kontrola pojazdu, podczas której sprawdzone zostaną: płyny eksploatacyjne, zawieszenie, układ hamulcowy, układ napędowy, koła/ogumienie, oświetlenie i akumulator. Pojazdy, wobec których zostanie zlecone wykonanie usługi serwisowej na kwotę min. 300 PLN netto (z uwzględnieniem rabatu) zostaną doposażone w bon na oryginalny filtr oleju Suzuki.

Akcja ”Jesień z Suzuki„ trwa od 15 października 2013 do 15 listopada 2013. Akcją objęte są wszystkie modele motocykli i pojazdów ATV Suzuki zakupione w sieci ASO oraz pochodzące z prywatnego importu. Powyższe rabaty dotyczą wyłącznie pojazdów pozostawionych w serwisie z otwartym zleceniem usługi, płatnym przez klienta.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA