fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wielu znakomitych aktorów to jednocześnie miłośnicy motocykli. Jeden z nich, Jeremy Irons, laureat Oscara, mimo że jeździ już od wielu lat, ukończył niedawno w Budapeszcie kurs treningowy organizowany przez BMW Motorrad Węgry.

Irons spędza ostatnio na Węgrzech wiele czasu, ponieważ w studiu pod Budapesztem powstaje serial „Rodzina Borgiów”, w którym gra Rodrigo Borgię, czyli papieża Aleksandra VI. Aktor, znany ze swej motocyklowej pasji, został zaproszony przez BMW na kurs doskonalenia umiejętności jazdy.

– Jeżdżę motocyklami BMW od 20 lat – powiedział Jeremy Irons – ale okazuje się, że są pewne podstawowe techniki, które poznałem dopiero teraz. Na szczęście nie miałem nigdy poważniejszego wypadku, ale byłbym znacznie bezpieczniejszy, gdybym na samym początku odbył takie szkolenie.

Podczas zdjęć do serialu i na kursie aktor jeździł motocyklem BMW R 1200 GS.

Zobacz także: Jak działa silnik BMW R 1200GS [WIDEO]

Balázs Zámbó, manager BMW Motorrad Węgry, uważa, że Irons jest bardzo doświadczonym i ostrożnym motocyklistą, a mimo to mógł wiele skorzystać, odbywając takie szkolenie. I zachęca do nieustannego zdobywania nowych umiejętności.

– Mamy nadzieję, że wielu ludzi pójdzie w ślady Jeremy’ego Ironsa – mówi Zámbó – i uzna, że warto wziąć udział w jednym z naszych kursów, bez względu na to, jak długo i jakimi motocyklami jeżdżą.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów