fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy poniedziałek nasz wysłannik leci do Australii, gdzie Yamaha organizuje premierowe jazdy testowe długo oczekiwanego modelu R1 (także w wersji M) oraz ociekającego stylem XJR 1300 w nowym wydaniu.

Do tej pory mieliśmy okazję jedynie oglądać obydwa modele. Najpierw na Targach EICMA w Mediolanie, a na początku lutego także na Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie. Teraz przyszedł wreszcie czas na to, co „tygryski lubią najbardziej”, czyli jazdy testowe. Jesteśmy szalenie ciekawi, co pokaże następca kultowej serii R1. Z opisów i danych technicznych wynika, że możemy się spodziewać prawdziwego kroku milowego w kwestii technologii i osiągów. Zanim jednak dopadniemy supersporta na torze wyścigowym, spędzimy cały dzień w siodle klasycznej Yamahy XJR 1300. Powiedzcie nam tylko, jak tu spakować do jednej walizki ciuchy motocyklowe na dwie, tak zupełnie różne maszyny?

Oczywiście najszybciej, jak to możliwe, podzielimy się z Wami pierwszymi wrażeniami z jazdy oraz nagraniami onboard. Obszerne testy obydwu maszyn znajdziecie na łamach kolejnych wydań Świata Motocykli.

KOMENTARZE