fbpx
A password will be e-mailed to you.

Fabryczne sety podnóżka bez względu na model motocykla są kompromisem pomiędzy wygodą, prześwitem w złożeniu oraz odpowiednią ergonomią dla statystycznego kierowcy. W przypadku, kiedy nasz styl jazdy lub gabaryt ciała odbiega od standardu, idealnym rozwiązaniem będzie personalizacja pojazdu.

Oczywiście indywidualne preferencje w zależności od umiejętności, wzrostu, masy czy sposobu jazdy będą różne, dlatego ergonomia i umieszczenie setów powinno odbywać się indywidualnie pod każdego kierowcę. Rozwiązania problemu są dwa. Kompleksowym jest zakup sportowych setów z homologacją drogową ale to generuje koszty i za sprawą braku wkładek gumowych tłumiących wibracje powoduje spadek komfortu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup znacznie tańszych płyt mocujących fabryczne sety, oferowanych przez TRW.

Dostosuj motocykl pod swoje potrzeby

Dzięki nim oryginalne sety można przesunąć dalej do tyłu, do góry lub też w dół poprawiając ergonomię, lub prześwit nie tracąc nic z tłumienia wibracji. Płyty posiadają homologację (TÜV); zostały wyfrezowanie z aluminium metodą CNC co umożliwia uzyskanie niezwykle precyzyjnego kształtu.


W zależności od modelu motocykla, są dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym i posiadają trzy lub cztery rzędy otworów. Możliwość zmiany ustawienia podnóżka pozwala na uzyskanie wygodnej lub sportowej pozycji siedzenia z wykorzystaniem oryginalnego setu podnóżka a zakres regulacji wynosi odpowiednio: 26-46 mm w tył, 25 mm w górę oraz w dół do 10 mm.
Uwaga! W przypadku niektórych modeli przy skrajnie cofniętych podnóżkach może zajść konieczność użycia adaptera do przedłużania drążka skrzyni biegów oraz zmiany umiejscowienia zbiorniczka z płynem hamulcowym. Produkt w całości wyprodukowano w Niemczech.

Advertisement
KOMENTARZE

Advertisement