fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jazda motocyklem sportowym szczególnie na dłuższych dystansach bywa niewygodna. Co zrobić, aby bezinwazyjnie poprawić pozycję ułatwiającą długą podróż?

Rozwiązaniem jest zakup i montaż kierownicy zmieniającej pozycję oraz ułożenie rąk np. TRW Relaxbar.
Kierownice TRW Relaxbar zostały wyfrezowane z aluminium z wyjątkową precyzją co zapewnia doskonały wygląd, obniża masę kierownicy, a także poprawia wygląd motocykla. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: anodowana na srebrno lub czarno.

Większy komfort

Kierownice TRW Relaxbar umożliwiają regulację pozycji rur kierownicy o 40 lub 60 mm oraz ich 4 stopniowe nachylenie. Dzięki temu każdy właściciel motocykla sportowego dopasuje pozycję w podnoszącą komfort w codziennym użytkowaniu, a także na dłuższych trasach.

TRW Relaxbar posiada homologację TUV i jest dostępna z zaciskami mocującymi o średnicach 45 i 50 mm powinny zatem pasować do większości motocykli sportowych i sportowo-turystycznych na rynku. Zestaw zawiera rury kierownicy o długości 250mm. Producent oferuje także rury kierownicy o długości 285 mm zmniejszające siłę potrzebną do skrętu motocykla.

Same zalety

Najlepsza ergonomia, pewne prowadzenie i luźny chwyt manetki są najbardziej zauważalnymi korzyściami płynącymi z wymiany oryginalnej kierownicy na TRW Relaxbar. Dodatkowym atutem będzie szlachetniejszy wygląd motocykla, zmniejszona masa oraz znaczne odciążenie nadgarstka!

KOMENTARZE